Быстровозводимые здания изготовление и монтаж

Швидкомонтовані будівлі та споруди

Швидкомонтовані будівлі зіграли важливу роль – вони стали «кордоном» революції в сфері будівництва. Камені, цегла і дерево сьогодні йдуть на задній план, тому що на їх зміну прийшли зовсім інші будівельні матеріали.

Швидкомонтовані будівлі (БМЗ)

В якості основи для швидкомонтованих металевих будівель використовують сталевий каркас. До нього кріплять компоненти, що виконуються функцію огорожі. Для виготовлення металоконструкцій приварюють двотаврові балки вітчизняного або зарубіжного металургійних виробництв. Для виготовлення огороджувальних побудов застосовують матеріали для покрівлі та фасаду.

 Будівництво швидкомонтованих будинків

Грубо кажучи, каркас або основа швидкомонтованих будинків – це набір паралельних рам, що пов’язані один з одним горизонтальними і вертикальними зв’язковими елементами, а також покрівельними прогонами. У кожному торці будинку встановлюється фахверкова колона або стійка. Яка приймає на себе навантаження від вітру.

У чому переваги швидкомонтованих будинків?

  • Швидкомонтовані металеві будівлі не вимагають масивного фундаменту , як, наприклад, цегляні і бетонні будівлі. Це значно економить кошти, витрачені на будівельні роботи.
  • БМЗ монтуються дуже швидко і просто. Завдяки чому з’являється можливість максимально швидко звести будівлю і ввести в експлуатацію.
  • Можливі паралельні роботи, починаючи з різних етапів зведення. Що додатково скорочує термін введення в експлуатацію об’єкта.
  • Якщо виникне необхідність знести будівлю, Вам не знадобиться повторне виробництво металоконструкцій для установки в іншому місці. Всі елементи легко демонтуються .
  • БМЗ мають високий показник придатності ремонту. Їм характерна легка заміна деяких компонентів при виникненні механічних несправностей при використанні.
  • Завдяки максимально продуманою заводський комплектацією надає можливість замовнику зайвий раз не думати про закупівлі будматеріал в.
  • Після зведення є можливість розширити площу приміщення . Ви можете ефективно розпланувати свій план по вкладенню фінансових ресурсів.
  • Ви можете замовити будівлі різноманітної архітектурної форми або функціональності. Втілюйте в реальність будь-які ідеї, будь то арочні арки або житлові будинки швидкого спорудження.
  • Будинки витримують різноманітні навантаження від вітрів і землетрусів, що обґрунтовується специфікою каркасної конструкції зі сталі – додатковими зв’язковими елементами для даних цілей.
 • БМЗ повністю екологічні і безпечні , вони не завдають шкоди людському здоров’ю і навколишньому середовищу. Всі компоненти виготовляються з нешкідливих матеріалів.
 • При виробництві не забруднюється природа .

Сфери застосування

 швидкобудуюємі будівлі з металоконструкцій будинку з металоконструкцій підходять д ля спорудження комерційних і житлових будинків . До перших можна віднести будівлі під офіси, торгові та виставкові майданчики, приміщення складів та промислових гаражів.

Щоб звести тимчасові споруди ( будівництво складів, зведення офісу, сільськогосподарського сховища, торговельні склади і ринки ), найкраще використовувати швидкомонтовані будівлі-модулі, які будуть виготовлені за все за кілька днів на заводі.

Быстровозводимая конструкция

Житлові ж швидкого спорудження найчастіше виготовляють по типу «канадського котеджу» з панельно-каркасних споруд, дерев’яних зрубів і побутівок. Блоки-модулі виробляються відразу з готовими внутрішніми обробками і елементами інтер’єру.

Быстровозводимые модульные здания

БМЗ – це серйозний конкурент капітальним будівель в комерційному будівництві. Незважаючи на те, що швидкобудуюємі будівлі поки лише впроваджуються в будівельну сферу в нашій країні, вони безсумнівно стануть головною тенденцією майбутнього.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *