СТО Быстровозводимые конструкции для СТО

Швидкомонтовані конструкції для СТО

Швидкомонтовані конструкції для СТО (Київ)

СТО Швидкомонтовані конструкції для СТО Швидкомонтовані конструкції для станцій технічного обслуговування – тренд сучасного будівництва. Такі будівлі створюють всі необхідні умови для проведення ремонтних робіт автомобілів. І досить комфортні для персоналу.

Переваги швидкомонтованих конструкцій для СТО

Для залучення інвестицій в бізнес-проекти велике значення має час до отримання прибутку. А також величина витрат на будівництво. Будівництво станцій технічного обслуговування – не виняток. Використання швидкомонтованих будівель для будівництва СТО має цілу низку переваг:

 • Максимальна швидкість будівництва;
 • Спрощені вимоги до будівництва фундаменту;
 • Можливість збільшення поверховості конструкції;
 • Можливість вибору виробника – заводу металоконструкцій;
 • Поєднання в одній особі виробника металоконструкцій і спеціалізованої фірми з монтажу швидке конструкції;
 • Підвищена вогнетривкість будівлі;
 • Підвищена енергоефективність і шумоізоляція споруди.

Каркасне будівництво в Україні

Швидкомонтовані конструкції для СТО В умовах економічної кризи, відійшли в минуле великі капітальні будівництва об’єктів комерційного використання. Бізнес змушений шукати нові, прийнятні умови для виживання в конкурентному середовищі. І саме тому каркасне будівництво набуло великого поширення на території України.

У цих умовах великого поширення набули заводи, що займаються виробництвом металоконструкцій і спеціалізовані монтажні бригади.

Зараз каркасні споруди – це склади, ангари, розважальні центри, торгівля, СТО, шиномонтажі, виставкові центри, невеликі офіси. Можливість швидко і недорого побудувати сучасну споруду підкуповує інвесторів. Величезну роль в цьому відіграє також спрощене узгодження розміщення такої споруди в дозвільних органах.

Чому варто звертатися до нас

Швидкомонтовані конструкції СТО ТОВ “Метал Монтаж Сервіс” якісно і в строк виконує роботи з виготовлення та монтажу металоконструкцій, в тому числі для будівництва станцій технічного обслуговування автомобілів.

Останній з реалізованих нами проектів – проект з будівництва станції технічного обслуговування автомобілів «під ключ». Ось деякі дані за цим проектом:

 • Виготовлення швидкомонтованих конструкцій на нашому підприємстві проводилося з використанням в основному труб квадратного перетину, швелер та двотаврів.
 • Наступним етапом проводилася антикорозійна обробка металоконструкцій. Металоконструкції очищені від бруду і покриті грунтом ГФ-021. Після цього вони були пофарбовані емаллю ПФ-115.
 • Вага готової конструкції станції технічного обслуговування автомобілів склав близько чотирьох з половиною тонн.
 • Металоконструкції були перевезені на місце монтажу спеціальним транспортом.
 • Монтаж конструкції був виконаний бригадою висококваліфікованих монтажників протягом двох днів з використанням автокрана.
 • При монтажі металоконструкції використовувалися м’які стропи, що дозволило уникнути пошкодження антикорозійного покриття.

ТОВ “Метал Монтаж Сервіс” вигідно відрізняє від конкурентів можливість будівництва швидкомонтованих конструкцій для СТО «під ключ». Вам не потрібно буде шукати фахівців для проведення кожного етапу будівництва станції технічного обслуговування. Оскільки ми гарантуємо дотримання всіх будівельних норм, якість і терміни виконання робіт.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: