Склад из металлоконструкций

Склад з металоконструкцій від ТОВ “Метал Монтаж Сервіс”

Склад з металоконструкцій

Необхідність в приміщеннях для зберігання і сортування різноманітного товару збільшується з кожним днем. Без ефективного логістичного господарства сьогодні не може обійтися жодна компанія. Оптимальним варіантом вирішення проблеми є склад з металоконструкцій.

Плюси

Застосування металоконструкцій дозволяє отримати складське приміщення, яке характеризується наступними якостями:

  • Відповідність вимогам пожежної безпеки.
  • Можливість спорудження будівлі без додаткових несучих перегородок.
  • Різноманітність проектних рішень, у нас ви можете замовити склад з металоконструкцій практично необмеженої площі. А збільшити його корисний об’єм допоможе значна висота споруди.
  • Монтаж складу не вимагає виконання великого обсягу підготовчих робіт, для нього застосовують фундаменти полегшеного типу.
  • Швидкість споруди на порядок вищі за темпи зведення складських приміщень із традиційної цегли або залізобетонних виробів.

Ви отримуєте

Грунтуючись на ваших побажаннях, ми розробимо проект складського приміщення. Залежно від призначення ми пропонуємо наступні варіанти:

Склад з металоконструкцій полегшеного типу з обшивкою профільованим металом. Дане приміщення може служити для зберігання будь-яких не чутливих до негативних температур матеріалів. Спорудження такого складу здійснюється в стислі терміни.

Логістичний центр – теплий склад

Сендвіч панелі, змонтовані на металевий каркас, дозволять вам підтримувати певну температуру в приміщенні. Застосування даної технології допоможе створити оптимальні умови для зберігання різноманітних товарів, крім того вона забезпечить комфортні умови для робочого персоналу.

Ми готові виконає виготовлення і монтаж металоконструкцій за вашими кресленнями. Але перед цим ми обов’язково проведемо технічну експертизу вашого проекту. Склад з металоконструкцій є відповідальним спорудженням, тому ми рекомендуємо скористатися саме нашими напрацюваннями в даній області. Наш досвід дозволяє вирішувати будь-які, навіть самі нестандартні, завдання в сфері побудови логістичних об’єктів.

Просто наберіть наш номер і ми запропонуємо вам кілька варіантів складських приміщень з металоконструкцій найбільш прийнятні для вас.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: