Складні вироби з металу на замовлення в Києві

Як ми виготовляємо складні вироби з металу на замовлення в Києві? У сучасне будівництво і машинобудування часто використовують вироби зі складним і індивідуальним конструктивом. Де важлива точність, легкість і надійність.

ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» виконає роботи з виготовлення складних металоконструкцій і сталевих деталей. До вашої уваги представлений каркас вертольота виконаний нашими фахівцями, на нашому обладнанні і на нашій виробничого майданчика в місті Києві.

Для створення каркаса виконувалися роботи по зварюванню металу, гнуття труб, токарні та фрезерувальні роботи (хвіст вертольота), фарбування. Все виконано за кресленнями , з дотриманням усіх стандартів і вимог.

Вартість виробництва індивідуальних виробів складе конкуренцію іншим підприємствам, наші фахівці роблю це максимально швидко, Ми завжди раді допомогти нашому замовнику вирішити індивідуальні та неординарні питання.

[Caption id=”attachment_672″ align=”alignnone” width=”640″]  Складні вироби з металу на замовлення в Києві Складні вироби з металу на замовлення в Києві [/caption ]

 Каркас корпусу вертольота з металу на замовлення