Сценические фермы из металла

Сценічні ферми

Сценічні ферми з металу

Сценічні ферми вже багато років використовуються професійними організаторами свят, форумів, зустрічей і концертів. Будь-яке масштабний захід вимагає серйозного підходу, особливо по технічній частині. Важливу роль відіграє і оперативність, так як іноді величезну сцену потрібно зібрати всього за кілька годин. Оптимальне рішення – сценічні металеві ферми, які прості в монтажі, міцні і мобільні. Подібних металоконструкцій існує величезна безліч, що дозволяє підібрати матеріал для споруди на основі потреб, масштабу і бюджету.

Типи сценічних ферм

Класифікація ферм з металу настільки велика, що їх використовують в переважній більшості випадків, коли потрібно спорудити міцну конструкцію мобільного або стаціонарного типу. При виборі металоконструкцій необхідно завжди керуватися відгуками про виробника і продавця, так як від їх якості залежить безпека заходи. Розглянемо детальніше типи сценічних ферм і способи їх застосування.

Арочна ферма

Іноді архітектурні тонкощі майбутнього сценічного комплексу вимагати особливих елементів. Зокрема, їх використовують в несучих конструкціях, на які кріплять рекламні банери, звукове обладнання, світло і багато іншого. Арочні ферми дають можливість реалізувати найоригінальніші декоративні рішення, маючи при цьому підвищену міцність за рахунок перемичок.

Ферми з квадратної труби

Як правило, такі ферми використовуються для з’єднання інших конструкцій, роблячи загальний каркас більш жорстким. Кріпити важке обладнання на такі металоконструкції не рекомендується, але вони відмінно підійдуть для рекламних банерів, кульок і інших об’єктів з мінімальною вагою. Квадратні сценічні ферми мають мінімальну ціну, через що їх часто вибирають для невеликих приміщень або площадок.

Трикутні ферми

Даний тип ферм використовують переважно на відкритому повітрі або в великих ангарних приміщеннях, стадіонах, палацах спорту або виставкових центрах. Вони мають максимальну міцність, через що витримують колонки, світлове обладнання, піротехнічні секції та багато іншого. Металеві ферми кутового типу також можна використовувати для створення декоративних конструкцій, які пізніше перекриваються банерами.

Квадратні і прямокутні ферми

Ферма сценічна квадратного і прямокутного типів вважається найміцнішою завдяки жорсткому каркасу. Вона здатна витримувати дуже великі навантаження. Найчастіше каркаси з квадратних ферм застосовуються на великих фестивалях, де треба розмістити лінійні масиви на певній висоті.

Способи застосування сценічних ферм

Використовувати ферми з металу можна практично скрізь. Завдяки легкості, мобільності і простоті збірки вони підійдуть навіть для дрібних конструкцій. Найчастіше металоконструкції такого типу мають таке застосування:

  • Подивись світлового обладнання;
  • Розміщення звукових колонок, підняття їх на задану висоту для рівномірного розподілу звукового тиску;
  • Збірка каркасів під інформаційні банера;
  • Зведення інших конструкцій в місці проведення заходу.

Разом з металевими фермами продаються і спеціальні деталі для їх з’єднання. Вони також виконані з міцного матеріалу і підігнані чітко під розмір, завдяки чому виходять в результаті конструкції мають максимальну міцність, не падають і не провисають навіть під впливом навантажень. Сценічні ферми – краще рішення, якщо потрібно зробити все швидко, якісно і надійно, а пізніше так само оперативно зібрати.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: