Виготовлення тентових каркасів

Каркасно тентові конструкції

Каркасно тентові конструкції – вигідна альтернатива капітальним будівель. Це вибір цілеспрямованих людей, налаштованих отримувати результат відразу, без непомірно великих стартових вкладень. Компанія «Метал Монтаж Сервіс» пропонує виготовлення та монтаж каркасно тентових конструкцій для будь-яких цілей.

Каркасно тентові конструкції VS капітальні будови

Каркасні ангари та інші тентові споруди на металевій основі користуються великою популярністю з кількох причин:

 • Легкість : каркас має невелику вагу, виготовляється з порожнистих сталевих труб з круглим або квадратним поперечним перерізом.
 • Зручність: всі компоненти легко стикуються, кількість обрізок металу мінімальне, конструкція просто монтується або демонтується при необхідності.
 • Швидкість : будівництво складів, цехів, павільйонів та інших приміщень на каркасній основі займає два тижні, що незрівнянно швидше зведення суцільнометалевих конструкцій і капітальних будівель.
 • Економічність : вартість каркасно тентової конструкції разом з монтажем відносно невисока, потрібно значно менше дозвільної документації і часу на виконання робіт. Відносно невелика вага значно здешевлює перевезення.
 • Естетичність : швидкобудуюємі ангари та інші тентові споруди виглядають красиво і сучасно, як зовні, так і всередині.

Сфера використання каркасно тентових конструкцій

Швидкомонтовані конструкції з металу з тентовим покриттям універсальні – вони можуть застосовуватися для укриття майданчиків (дитячих, спортивних, розважальних, автостоянок та ін.), Або як повноцінні закриті приміщення з можливістю підведення комунікацій. Ці споруди можна використовувати як:

 • торгово-виставкові павільйони;
 • виробничі потужності;
 • спортивні споруди;
 • складські приміщення;
 • гаражі і ангари;
 • багатофункціональні приміщення для сільського господарства.

Наприклад, капітальне будівництво ферми вимагає великих зусиль і вкладень, на відміну від зведення металевого каркаса з тентовим покриттям. Каркас теплиці монтується за тиждень, а прибуток від неї можна отримати вже через місяць. Тентовий ангар зручно використовувати, як закриту стоянку для автомобілів або сільськогосподарської техніки, як сховище продукції рослинництва (зерна, овочів), або як склад.

Сучасний розвиток спортивної інфраструктури неможливо без використання каркасно тентових конструкцій. Вони ідеальні в якості критих стадіонів, ковзанок, тенісних кортів, зимових і літніх басейнів та ін.

Такі приміщення безпечні і комфортні для людини, ПХВ тент не токсичний, є можливість забезпечити вентиляцію, належний температурний режим і вологість незалежно від сезону.

«Метал Монтаж Сервіс» – лідер на ринку каркасних конструкцій

Київське підприємство «Метал Монтаж Сервіс» працює на українському ринку металоконструкцій більше 25-ти років. Повний цикл включає всі етапи зведення сталевих каркасів, починаючи від закупівлі металопрокату, закінчуючи установкою на місці. Самостійне виготовлення та монтаж металевих каркасів істотно знижує вартість матеріалів і виконання.

На підприємстві працюють виключно досвідчені кваліфіковані майстри, роботи виконуються якісно, ​​тому в безпеці і довговічності металевих каркасів можна не сумніватися.

ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» співпрацює з приватними особами, компаніями та бюджетними організаціями, оперативно виконує всі заявки. При цьому не має значення, де буде розташовуватися об’єкт – підприємство встановлює каркасно тентові конструкції по всій Україні, крім тимчасово непідконтрольних територій.

Тентові каркаси, виготовлення і монтаж

Одним з напрямків роботи нашого підприємства є виконання замовлень з виготовлення та монтажу каркасів тентових покриттів.
При виготовленні тентів каркасів: металевих стійок, ферм, рамок застосовуються труби квадратного і прямокутного перетину. Вони дуже зручні в роботі, дозволяють швидко зробити заготовку деталей для тентового каркаса, вони добре стикуються, що мінімізує відходи металу. Конструкції для тентових каркасів виходять легкими, а значить зручними для доставки і монтажу, до того ж і ціна на тентовий каркас значно нижче ціни аналогічних конструкцій з металу.

Каркасно тенту накриття спортивного майданчика (Київ, Харківський масив)

Склад на базі каркасно тентової конструкції (Чернігівська область, с. Корюківка)

Каркасно тентовий ангар (Київська область, Васильків)

Каркасно тентовая конструкція (Хмельницька область, с. Адампіль)

Каркаси металеві представляють собою внутрішню несучу стіну, яка виготовлену з лінійних опорних елементів. До них відносять з’єднані між собою стрижні, балки і опори, яка є свого роду основою для різних споруд. Вони стануть ідеальним рішенням для забезпечення стійкості і міцності об’єкта.

Виготовлення металевих каркасів здійснюється з алюмінієвих сплавів або сталі. Саме конструкції з подібного матеріалу володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками. Їх застосування буде максимально вигідним і пріоритетним для сучасної будівельної галузі. А доступна ціна на металеві каркаси сприяє тому, що вартість споруди буде значно нижче, ніж при традиційній будівлі.

Де застосовують металеві каркаси?

Металоконструкції зі сталі використовують для будівництва громадських та промислових приміщень – ангари, великі цехи, стадіони, виставкові павільйони, торгові центри. Досить часто вони виступають конструктивної складової для засклених стінових огороджень великого розміру. Традиційно використовують металеві каркаси під час виготовлення сходів, т. К. Подібні сходів не будуть прогинатися і розхитуватися.

Монтаж каркасно тентової конструкції (Київська область, Іванківський район, с. Мусійки)

Металеві тентові каркаси < span style = “color: # 676181; font-family: Verdana;”>, або конструкції павільйону площею 600 м2 (20х30 метрів) ми виготовляємо за 12 робочих днів , а бригада чисельністю 10 чоловік використовуючи автокран здійснює монтаж каркаса за 8 годин. Як Вам показники? – Напевно, в цьому напрямку Ми одні з кращих!

Каркасно-тентові конструкції – ТОВ Метал Монтаж сервіс