Токарные и фрезерные работы на заказ

Токарні і фрезерні роботи на замовлення

Токарні роботи і фрезерні роботи на замовлення, в чому суть цих послуг?

Токарні роботи і фрезерні роботи на замовлення – одні з провідних послуг на заводі ТОВ «МЕТАЛ МОНТАЖ СЕРВІС». Така затребуваність пов’язана з тим, що при виготовленні металоконструкцій, а ще виробів і деталей з металу потрібні роботи різного типу. Наприклад, зварювання, згинання і, звичайно ж, обробка металу. Роботи токарного і фрезерного верстата відносяться саме до обробки металевих елементів і сталевих листів.

Такий тип робіт застосуємо до різних сфер. У тому числі до виробництва, будівництва і навіть оформлення інтер’єру і дизайну. Це пов’язано з тим, що такий матеріал як метал, використовується повсюдно від столових приладів на кухні до частин атомних електростанцій.

На нашому заводі всі верстати – це нове і високотехнологічне обладнання. Ми йдемо в ногу з часом, тому наші роботи мають високо якість. Крім того, ймовірність шлюбу при роботі практично відсутні. У нашому штаті працюють виключно кваліфіковані токарі та фрезерувальники. Тому, фрезерні та токарні роботи на замовлення будуть виконані відповідно до технічного завдання і в строк.

Що таке токарні роботи?

Токарська обробка одна з найбільш частих замовлень в наш час. Це пов’язано з широкою сферою її застосування. Полягає ця технологія в механічному впливі на видатковий матеріал за допомогою ріжучого інструменту. Основою роботи є обертання уздовж осі заготовки, а також руху інструменту для різьблення із заданою частотою.

токарные работы на заказ в Киеве

Токарні роботи спеціалізуються на виконанні наступних операцій:

 • Нанесення різьблення.
 • Створення отворів.
 • Різка заготовок.
 • Створення паз і канавок (виточування).
 • Обробка і корекція після лиття (усунення малопомітних і явних дефектів).

Крім того за допомогою токарного верстата можна виготовити навіть дрібні вироби з металу. Від болтів до втулок і зубчатих кілець. Тобто, можливості обробки відкриті для виробів не тільки різного призначення, а й типорозміру.

Фрезерні роботи

Фрезерна обробка – це також механічна технологія по роботі з металом. Її суть полягає в тому, що фрезер, який є ріжучим інструментом, своїм впливом видаляє необхідний шар металу. Видів фрез, верстатів величезна кількість. Всі вони підбираються, а також використовуються в залежності від виду металу, технічного завдання, характеристик майбутнього виробу, а також призначення.

Фрезерные работы на заказ в Киеве

Так як складність і конфігурація фрез має досить великий діапазон, функцій і видів фрезерних робіт також чимало. Можна виділити такі різновиди обробки металу фрезерним верстатом:

 • Зачистка площин. Вона може бути як чорновий, так і чистової, залежить від вимог.
 • Обробка для отримання необхідної форми вироби.
 • Також в обробку об’ємних деталей входить зачистка заготовки.
 • Розподіл заготовки на кілька частин.
 • Модульна обробка. Дана операція має на увазі, що може бути сформований будь-який необхідний профіль.

Переваги токарних і фрезерних робіт

Токарні роботи і фрезерні роботи на замовлення мають ряд своїх переваг, в зв’язку з чим, такий тип обробки актуальний вже далеко не один десяток років. Зазвичай, основними плюсами слід вважати:

 • Доступна вартість.
 • Висока точність.
 • Невелика кількість відходів.
 • Велика кількість виконуваних операцій.
 • Можливість виготовлення різноманітних деталей, в тому числі різного типорозміру.
 • На верстатах з ЧПУ йде мінімізація людського фактора. Задаються параметри по кресленнях, і далі верстатом виготовляється деталь.
 • Можливість роботи з різними типами сплавів, як з чорними, так і з кольоровими металами.

Обробка металу на замовлення

Вид обробки залежить від матеріалу, а також вихідних характеристик і вимогам до виробу. Фрезерні та токарні роботи досить універсальні, тому підійдуть в більшості випадків. Замовляти таку обробку краще у заводів. Так як там працює команда професіоналів і є сучасне технічне оснащення. А ще, великі виробництва гарантують якість і точно не віддадуть виріб в неналежному вигляді. І, звичайно ж, майстри, що працюють на спеціалізованому підприємстві, не підведуть Вас з термінами виконання замовлення.

На нашому заводі, Ви можете замовити послугу токарної або фрезерної обробки. Крім того, це можливо як за Вашими кресленнями, так і за тими, які зробимо ми. Спочатку, буде етап затвердження технічного завдання та креслень або ж проектування, яким займуться наші інженери. Далі, фахівці заводу ТОВ «МЕТАЛ МОНТАЖ СЕРВІС» виконають всю необхідну обробку на сучасних фрезерних або ж токарних верстатах. Токарні роботи і фрезерні роботи на замовлення, будуть виконані в строк і відповідно до всіх вимог.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: