Токарні роботи в Києві на замовлення

Компанія Метал-Монтаж-Сервіс, пропонує якісні токарні роботи на замовлення. МИ виконуємо будь-які замовлення як за обсягом так і за складністю. Максимальна довжина деталей 3000 мм (при діаметрі 350 мм).

Наші фахівці готові виточити деталі будь-якої складності і конфігурації, якщо це можливо виконати на наших верстатах. Основні параметри деталей потрібно обговорювати. Можливо також замовити і інші токарні роботи та металообробку.

Наші переваги при виконанні токарних робіт:

 • власна виробнича база;
 • надійні і високоточні верстати для токарних робіт;
 • ми є виробниками деталей на наших верстатах;
 • чесне ставлення до замовника токарних робіт;
 • великий досвід роботи в металообробці (більше 15 років);
 • широкий спектр високоточних токарних послуг;
 • працюємо по всій Україні і в Києві (база розташована в Києві);
 • високу якість робіт і відповідальність;
 • виконуємо великі і дрібні замовлення;
 • доставляємо замовлення по всій Україні.

Фото наших токарних робіт

 Токарні роботи - виготовлення болтів і гайок у Києві Токарні роботи - металообробка
 Токарні роботи на замовлення в Києві Токарні роботи в Києві - невеликі деталі Токарні роботи в Києві - невеликі деталі Токарні роботи замовити недорого, ціни, Київ і Україна Розточування деталей на окарних верстатах, Київ виточки болтів, шпильок, і деталей на токарному верстаті, Київ, Україна Виготовлення болтів, шпильок, гайок на токарних верстатах в Києві

Токарні роботи – це процес обробки металу, який здійснюється за допомогою видалення зайвого шару для додання виробу потрібних розмірів, форми і потрібної шорсткості оброблюваної поверхні. Токарні роботи в Києві під керівництвом наших фахівців передбачають обробку металу різанням внутрішніх і зовнішніх поверхонь деталей, які мають різну форму, а також створюються канавки, виточки пазів, нарізування внутрішньої та зовнішньої різьби на токарному верстаті.

Подібним чином токарні роботи на замовлення є популярною послугою по обробки металів за допомогою різання, вони незамінні в ході виготовлення деталей різного роду, які застосовуються в різних механізмах і конструкціях. Якщо ви замовте послуги на токарні роботи, все буде виконано за кресленням в повній відповідності з ескізом і розрахунками, що гарантує виготовлення і обробку вироби з максимальною точністю.

Замовити токарні роботи ви завжди можете у нас в компанії, де кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на питання, що цікавлять і виконають роботи на вищому рівні. Вартість токарних робіт вас приємно здивує.