Треугольные металлические фермы

Трикутні ферми

Трикутні металеві ферми

Трикутні ферми успішно використовуються для зведення конструкцій, розрахованих на великі навантаження, маючи при цьому мінімальна вага. Головною особливістю таких виробів є їх висока міцність, що досягається за рахунок паралельного пояса з труб і решітки між ними. Деталі ферм з’єднуються між собою аргоновой зварюванням, яка не деформується навіть при сильному фізичному впливі.

Особливості трикутних металевих ферм і їх застосування

Структура металоконструкції даного типу розрахована на осьові і поперечні навантаження. Через це ферми часто використовують при зведенні тимчасових споруд по типу сцен. На них можна кріпити звукове та світлове обладнання з великою вагою. Мінімальна кількість поясних елементів дозволяє фермам поєднувати в собі мінімальну масу і жорсткість на вигин в будь-якій площині.

Металеві ферми трикутного перетину ідеально підходять для випадків, коли потрібно в найкоротші терміни зібрати легку і міцну конструкцію, що має естетичний зовнішній вигляд. З них найчастіше за все роблять:

  • Рекламні стенди будь-яких розмірів;
  • Виставкові стенди;
  • Рами для освітлення, камер спостереження або звукового обладнання.

Трикутні ферми прекрасно підходять для роботи в польових умовах. Наприклад, перед монтажниками стоїть завдання зібрати майданчик для проведення заходу на відкритому повітрі далеко від населеного пункту. Навіть якщо один або кілька сегментів майбутньої конструкції виявляться непридатними для застосування, їх можна з легкістю замінити на інші такі ж ферми. Через це фахівці завжди беруть з собою запасні елементи. Їх монтаж, як правило, займає лічені години завдяки простим способам кріплення і з’єднання між собою.

Трикутні ферми з профільної труби часто компонуються з іншими типами ферм, що дає можливість звести конструкцію будь-якої форми і жорсткості. Якщо встановлювати і розбирати стенди правильно, то їх деталі прослужать дуже довго. При поломці окремого сегмента замінити ферму на нову не складе труднощів. Такі характеристики зробили металоконструкції такого типу дуже популярними серед прокатників концертного і виставкового обладнання. Розрахунок трикутної ферми при цьому проводиться на основі:

  • необхідних габаритів майбутньої конструкції,
  • навантаження на неї і ряду інших чинників.

Помилитися в даному випадку складно, так як кожен елемент розрахований під певний тип зовнішнього впливу і вага елементів, які будуть на нього кріпитися.

Головні плюси трикутних металевих ферм

Крім легкості, ферми такого типу мають масу інших важливих переваг:

  1. Висока жорсткість при мінімальній вазі. Це особливо важливо, якщо ферми потрібно транспортувати до місця збірки в великій кількості;
  2. Повільний знос. Навіть якщо одна деталь вийшла з ладу, то замінити потрібно тільки її, а не всі компоненти конструкції;
  3. Швидкий монтаж. Навіть найскладніші конструкції з металевих ферм збираються за лічені години;
  4. Прийнятна вартість.

Трикутні ферми також застосовуються для збору покрівлі з невеликими прольотами. Їх роблять з металевої профільної труби. Вага таких ферм буде трохи більше за рахунок використання стали, але і міцність їх також збільшиться. Перевагою металоконструкцій даного типу є простота монтажу. Вони кріпляться на напрямні і з’єднуються між собою перемичками за допомогою шурупів. При використанні в монтажі покрівлі трикутні ферми будуть значно дешевше, ніж інші типи готових конструкцій.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: