Большой батут

Великий металевий батут

Великий батут

Великий батут являє собою спеціальну поверхню для стрибків. Батути можуть бути різні: надувні і з металевим каркасом. Перші, найчастіше використовуються для дитячих розважальних центрів, майданчиків і паркових зон. Батути на металевому каркасі також можуть використовуватися для батутними розважальних комплексів. Але, тим не менш, є окремий вид батутними спорту, який вимагає особливої ​​надійності, як області натягу, так і опорної конструкції. Так як це впливає і на техніку виконання стрибків і на безпеку під час використання конструкції.

Большой металлический батут

Для спортивних, акробатичних і тренувальних батутів необхідно, щоб вони були статичні і безпечні. Так як на них йде особливо високе навантаження. Крім того, для спортсменів важливо, щоб під час стрибків і трюків не було додаткових перешкод у вигляді хиткості конструкції. Тому, для спортивних та професійних батутів застосовуються металеві конструкції. Металевий каркас дає можливість зробити великий батут статичним навіть під час використання і різних навантажень.

З чого виготовляють металеві великі батути?

Великі батути припускають складний розподіл навантаження. Чим більше площа, тим важливіше міцність і надійність опорної конструкції. Найчастіше металеві каркаси для великих батутів виготовляються з металевої труби. Для виготовлення таких труб можуть застосовуватися різні типи обробки: і фрезерна, і лазерна різка, а також гнучка металевих труб. Все залежить від форми каркаса для великого батута. Товщина і довжина труб визначається перед виготовленням відповідно до планованими технічними характеристиками батута.

купить большой батут

Що відносно матеріалу, то використовується високоякісна міцна сталь. Для більшої міцності використовують сталеву трубу з оцинкованої сталі. Такий матеріал підійде для розташування батутів не тільки в приміщенні з контролем температури і вологості повітря. Оцинкована сталева труба має тривалий термін експлуатації без необхідності ремонту. Так як має гарні антикорозійними властивостями. Тому, великий батут з металевим каркасом є можливість розташувати також на відкритому повітрі. Такий каркас збереже свої характеристики незалежно від погодних та температурних умов.

Що потрібно знати при виготовленні великої батута?

Перш ніж приступити до виготовлення каркаса з металу для батута, необхідно враховувати ряд характеристик:

  • Загальна площа батута.
  • Локація установки. Це крите приміщення або стадіон, паркова зона.
  • Передбачувана максимальне навантаження на батут.
  • Призначення батута. Спортивні тренування, змагання, розважальна сфера.
  • Умови, в яких буде перебувати батут.
  • Потрібно статичний батут, з постійною установкою або ж плануються постійні переміщення, перевезення.

батут большой

Каркас буде спроектований, в залежності від ряду вимог. Для того, щоб батут був безпечний і довго служив, необхідно, щоб каркас був виготовлений відповідно до норм і правил. Тому, варто звертатися на завод з виробництва металоконструкцій, де працює команда проектувальників, інженерів і операторів верстатів. За заданими характеристиками будуть виготовлені труби і за допомогою зварювання зроблена повна конструкція. Великий батут – це спортивне або розважальну споруду, конструкція якого повинна бути міцною, що можливо завдяки металевому каркасу з оцинкованої сталі.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс – виготовлення металоконструкцій і монтаж металоконструкцій

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: