Станок лазерной резки металла

Верстат лазерного різання металу

Верстат лазерного різання металу

Верстат лазерного різання металу – це обладнання промислового типу. Застосовується для одного з типів обробки матеріалів впливом лазера. Але як відомо, лазерна різка один з найбільш поширених видів робіт з металом. Оскільки це пов’язано з перевагами у вигляді невеликої кількості відходів, можливістю виконання робіт будь-якої складності. Однак, крім того, область впливу променя настільки мала, що не відбувається пошкодження металу, а відповідно практично немає ймовірності виникнення дефекту.

А також із зростанням популярності та актуальності лазерного різання, велика увага приділяється устаткуванню. Однак обладнання такого типу не дешеве, тому таку послугу не зустрінеш в домашніх майстерень. Найчастіше сучасні високотехнологічні верстати є на заводах і виробництвах металоконструкцій. Завдяки тому, що прогрес не стоїть на місці, на даний момент є велика кількість різних видів верстатів для роботи з лазерної обробки. Без проблем можна знайти модель, яка буде володіти необхідними параметрами, включаючи потужність. Що важливо для роботи з різними типами матеріалів. Найчастіше установки лазерні використовуються для обробки і виробництва виробів з листів металу.

Газові лазерні верстати

Такий тип верстатів для обробки прийнято вважати одним з найпростіших в роботі. Але, тим не менш, це не знижує їх рівень ефективності і він досить високий, якщо порівнювати з іншими верстатами. Як уже ясно за назвою їх технологія безпосередньо пов’язана з газами.

Робочим тілом в таких установках є самі суміші газів. Прокачування суміші може бути двох різних типів. Перший – це поперечна прокачування. Другий тип – поздовжня прокачування. Сама технологія роботи такого виду верстата для лазерної обробки металу полягає в наступному:

Суміш газів спочатку прокачується за першим чи другим типом. Прокачування відбувається безпосередньо за допомогою насоса.

Електричний заряд забезпечують знаходяться в енергетично активному стані атоми газів.

Одним з найбільш затребуваних видів такого типу верстатів можна вважати вуглекислотний щельовідні верстат. Оскільки він дуже компактний, але при цьому має дуже гарну потужністю.

Твердотільні верстати

Що відносно робочого тіло в даному типі, то в даному випадку – це стрижень. Основою технології роботи установки для такої різання металевих листів є лампа накачування. Вона необхідна в першу чергу для того, щоб на робоче тіло передавалося необхідне для якісної роботи випромінювання.

Що відносно типу функціонування, то найчастіше установки для лазерної обробки металу такого типу виконують свою роботу в імпульсному режимі. Але, як окреме перевагу, можна виділити те, що при гострій необхідності, є можливість поміняти настройки. А це означає, що також можливо налаштувати верстат на безперервну роботу, якщо це потрібно для більш швидкого виконання замовлення.

Газодинамічні установки для лазерної обробки металів

Верстат лазерного різання металу газодинамический щодо схожий на газову установку. Але технологія роботи відрізняється тим, що газова композиція піддається температурній обробці – нагріванню до дуже високих температур. Зазвичай нагрівають до двох-трьох тисяч градусів за Цельсієм. Така суміш після пропускається через сопло на надзвуковий швидкості. Після чого композиція газів підлягає охолодженню.

Такий тип верстата використовують досить рідко. Оскільки виготовлення деталей з металевого листа виходить досить дорогим. І, крім того, процес дуже складний через кількість операцій, що призводить до зниження продуктивності при високій вартості.

Що повинно бути обов’язково для якісної роботи будь-якого верстата?

По-перше, обов’язково повинен бути спеціальний комплекс, який відповідає за освіту, а також передачу газу. Також, даний комплекс повинен включати випромінювання. Верстати для лазерної обробки металу припускають наявність технічних засобів АСУ ТП. Також, обов’язково наявність підсистем, які відповідають за контроль і управління параметрами лазерної установки.
Координатний пристрій має бути обов’язково. Це необхідно, щоб правильно переміщати лазерний промінь відповідно до заданих координатами. Для того, щоб отримати якісні товари краще замовляти послугу лазерного різання на заводах спеціалізуються на роботі з металом. Верстат лазерного різання металу повинен бути сучасний, хорошої якості і правильно налаштований. А всі ці умови здійсненні лише в умовах виробництва і якщо роботу виконують висококваліфіковані співробітники.

Завод металоконструкцій Метал Монтаж Сервіс

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: