Відгуки наших клієнтів

Після довгих роздумів, вирішили спробувати співпрацю з цією компанією. Відразу приємним сюрпризом для нас було те, що, незважаючи на те, що це київська компанія, а ми знаходимося у Вінницькій області, проблем з доставкою металоконструкцій не було, тому що є склад в регіоні. Це може запропонувати далеко не кожна компанія. Отже, проблем з доставкою металоконструкцій на будівельний майданчик не було. Природно отримали кошторис, тому сюрпризів під час роботи не було.

Далі, якщо не розповідати про тонкощі робіт, фахівці компанії провели монтаж металоконструкцій з урахуванням всіх вимог і норм, тому ми не могли залишитися незадоволеними результатом. При цьому всім виконали роботи з гарантією і за договором, тому ми не просто впевнені в якості наданої конструкції, але і юридично захищені. Загалом, компанія залишила виключно позитивні враження після себе. Рекомендуємо кожному!

Олександр (25.09.2017)


Я досить слабо розбираюся в металоконструкціях, будівництві і всім, що з цим пов’язано. З цієї причини ми довго вибирали компанію, яка проведе проектування, виготовлення і монтаж металоконструкцій будівлі. Але все-таки наш вибір припав на цю компанію і фактично відразу ми зрозуміли, що не помилилися з вибором.

Відразу після дзвінка до представників компанії, нам відповів приємний менеджер, який дав відповіді на всі питання, що цікавлять нас питання і прийняв заявку. У встановлений час до нас прибув майстер, який провів всі необхідні виміри, разом з нами підібрати ідеальне рішення для наших задумів. Через кілька днів ми отримали проект, який повністю нас задовольняв. Вже зараз ми насолоджуємося якістю виконаної роботи професіоналами компанії «Метал Монтаж Сервіс».

Михайло (08.08.2017)


Професіоналізм – це найяскравіша характеристика для цієї компанії. Без перебільшення можна сказати, що співробітники «Метал Монтаж Сервіс» просто кращі в своїй справі, тому що їм вдалося задовольнити всі запити навіть настільки вимогливого замовника як я. Після подачі заявки подзвонили фактично відразу, приїхали на об’єкт, підказали деякі нюанси, спроектували все і виготовили в короткий проміжок часу. Що ще потрібно для щастя? Особливо було приємно те, що представники компанії все йшли на поступки і навіть притому, що замовлення не був великим, надали знижку, що завжди приємно. Звернувшись до цих хлопців, ви обов’язково залишитеся задоволені результатом!

Олександр (14.05.2017)


Справжні професіонали своєї справи, які вміють приємно здивувати результатом. Ми замовляли проектування, виготовлення і монтаж садових будиночків. Забігаючи наперед, все було виконано на вищому рівні. Але справедливості заради варто відзначити, що вибираючи компанію для реалізації нашої задумів, ми пред’явили підвищені вимоги, тому що хочеться зробити раз і на століття.

Почали співпрацювати з іншою київською компанією, яка нас просто годувала «сніданками» і в результаті ми не отримали потрібного результату, при цьому втратили гроші. Уже за рекомендацією знайомих звернулися в «Метал Монтаж Сервіс», де все було виконано «під ключ» і точно в строк, не дивлячись на те, що вимоги були посилені і деякі компанії просто відмовлялися братися за проект або називали неймовірні суми, за які можна побудувати повноцінний котедж. В цілому, рекомендую всім, хто хоче отримати металоконструкції недорого і високої якості!

Григорій (06.08.2016)