Види робіт. Виробництво металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій – виготовлення і монтаж металоконструкцій різної складності, легкі металоконструкції, металеві конструкції будівель, зварні та збірні конструкції.
Металеві каркаси будівель – Металеві каркаси будівель, виробництво і монтаж металевих каркасів будівель, будівельних конструкцій з металу, виготовлення металевих елементів будівель.
Будівельні металоконструкції – Будівельні металоконструкції, балка металева , фермы металеві , стійки, зварні балки, ар очні конструкції, зварні радіальні конструкції з металу.
Павільйони і торгові площі – Металеві тентові каркаси павільйонів, кіоски, каркаси наметів, тентів покриттів, монтаж та збирання каркасів торгових площ і ринків.https://metallservice.com.ua/uk/vigotovlennya-tentovih-karkasiv.html
Будівництво складів і ангарів – Виробництво та монтаж металоконструкції ангарів і складів, збірка і монтаж складів з металоконструкцій, складання конструкції ангарів, арочні будівлі.
Модульні будівлі будівельні битовки , модульні і мобільні будівлі, виробництво битовок і будиночків для охорони, виготовлення битовок на замовлення, виготовлення кіосків, туалети модульного типу , модульних споруд і ларьків.
Огородження металеві – паркани, огорожі, ковані огорожі, балконні огорожі з нержавійки, металеві паркани, продаж, установка і монтаж огорож, огородження терас, огорожі великих територій і площ.
Ворота і хвіртки – ворота і хвіртки, ковані і зварні ворота, виробництво і продаж воріт, ворота металеві , орні і відкатні ворота , хвіртки, монтаж і установка воріт і хвірток.
Сходи і поручні – Сходи і поручні, установка сходів, монтаж маршових і гвинтових сходів, скляні і металеві сходи , перила і огорожі, перила для сходів, металеві перила, деталі сходів.
Навіси та козирки навіси з полікарбонату , козирки, навіси для автомобілів, басейнів, виготовлення та встановлення навісів для дач, садові та дачні навіси на замовлення.
Токарні роботи – виконуємо широкий комплекс токарних робіт, виготовляємо втулки, пальці , болти, шпильки, шайби, гвинти, фланці, осі, вали, гайки, шківи. Виготовляємо деталі будь-якої складності з металу або дерева

 Ліцензія на будівництво металоконструкцій