Відкатні ворота, Київ

Вибір і установка воріт – дуже важливе і відповідальне справа, адже від цього залежить не тільки естетична сторона питання, а й цілісність майна. Серед безлічі конструкцій, популярністю в Києві користується виробництво воріт. Часто їх називають зсувні системи.

Такі конструкції складаються з металевого полотна і спеціального електричного механізму, який переносить його в потрібну сторону.

Автоматичні відкатні ворота відрізняються від орних і мають масу переваг. Головне – вони не вимагають багато вільного простору для того, щоб виконати маневр. Існує кілька різновидів автоматичних воріт, які відрізняються способом монтажу. Підвісні моделі кріплять на балку, розташовану на рівні забору. Полотно приводиться в дію електричним приводом. Натиснувши кнопку на пульті ДУ, ви зможете їх відкрити або закрити. Виробництво воріт виконується з якісних матеріалів, вони надійні і довговічні. Якщо немає ніяких відхилень від існуючих стандартів, то такі ворота прослужать не менше 45 років. Крім того, їх установка повинна здійснюватися фахівцями. Єдиний недолік – наявність балки, яка ускладнить проїзд вантажних або занадто високих автомобілів. Потрібно враховувати даний фактор.

відкотів ворота в Києві

Також можна купити відкатні ворота на рейках. Їх відмінність від попередніх полягає в тому, що вони переміщаються завдяки електроприводу і роликам по металевій рейці. Остання розміщується поперек в’їзду у двір. Компактність – їх головне достоїнство. Відкривання воріт відбувається виключно на ширину отвору, не займаючи зайвого простору. Найголовніший недолік – боязнь снігу. Навіть невеликий снігопад здатний заблокувати роботу всієї системи.

Модель відкатних воріт, яка не має недоліків

Самі функціональні – відкатні ворота в Києві з консоллю. Вони позбавлені рейок або інших напрямних, тому в такій моделі відсутні всі недоліки, характерні для попередніх варіантів. Полотно воріт кріпиться до спеціальної балці, що має всередині роликовую систему. Вона може бути встановлена ​​в нижній або верхній частині. Ціна такої конструкції дуже висока, а її монтаж повинні виконувати висококласні фахівці.

Якщо ви не можете визначитися з вибором, зверніться до менеджерів нашої компанії. Вас з радістю проконсультують, після чого ви будете повністю впевнені в тому, які ворота придбати для свого двору. Кожна модель буде виготовлятися під замовлення з дотриманням всіх стандартів якості.