Ми виготовимо будь-яку деталь з металу на замовлення

Виготовлення деталей з листового металу – це спосіб, завдяки якому можна отримувати об’ємні і плоскі вироби будь-якої складності. Виготовлення деталей з металу на замовлення може здійснюватися за індивідуальними вимогами замовника.

Як здійснюється процес виготовлення деталей?

Виготовлення деталей може відрізнятися один від одного в залежності від використовуваних технологічних норм. Ми використовуємо лазерну різку, рубку і сверловку металу.

Перш ніж приступити до виробництва вироби , наші фахівці виконують необхідні розрахунки і складають креслення майбутньої деталі. Ми виготовляємо як плоскі, так і об’ємні вироби, що мають велику і дрібну розмір. Завдяки сучасному обладнанню, обробка металу здійснюється на високому рівні з дотриманням існуючих вимог на виконання подібних робіт.

Вирубка з листового металу дозволяє здійснювати виготовлення деталей із замкнутим контуром. Щоб зробити в ній отвір, застосовується процес сверловки. Ми самостійно створюємо необхідні заготовки. Це знижує собівартість готової продукції, що в кінцевому результаті впливає на кінцеву вартість готового виробу. Дотримуючись всі наявні норми, якість гарантована. З заготовки можна отримати різні деталі завдяки застосуванню спеціальних технологій.

Інструменти, які ми використовуємо для виготовлення виробів

ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» має в своєму розпорядженні верстат лазерного різання, токарні та фрезерні верстати, верстат для рубки металу – гільйотина, гибочний верстат. Крім наявності спеціальних пристосувань, потрібно дотримуватися існуючі норми, які застосовуються для виконання певного типу робіт. На це здатні лише професіонали. Саме такі люди входять в штат нашої компанії. За роки своєї роботи їм вдалося досягти відмінних результатів. Залежно від того, яку деталь необхідно провести, використовується відповідний тип обладнання і режими роботи.

Чому вигідно співпрацювати з нами

Головна перевага нашої компанії – це доступна ціна на виконання всіх видів робіт. Це відноситься не тільки до виробництва деталей, але і створення металевих конструкцій з їх подальшим монтажем. При необхідності, ви можете з’єднати готові деталі зварюванням . У цьому процесі потрібно бути дуже обережним і встановлювати таку напругу, яке характерно для товщини металевої деталі. Перевищення цього показника може привести до її деформації. Для своєї роботи ми використовуємо сталь високої якості. Не виключаємо застосування різних сплавів . У деяких випадках, вони є незамінними.

Виготовлення деталей по кресленнях – це один з головних напрямків роботи нашої компанії. До нас звертаються замовники не тільки з Києва, а й багатьох інших міст України. Співпраця з нами дуже вигідно з багатьох причин. Крім того, що вартість виробництва виробів складе конкуренцію іншим підприємствам, наші фахівці роблю це максимально швидко. Не турбуйтеся – якість виробів при цьому не постраждає.

[Su_custom_gallery source=”media: 1123,1124,1125,1126,1127,1128,1129,1130,1131″ link=”image” width=”160″ height=”140″]

Як оформити замовлення

Оформити замовлення досить легко. Кращий варіант – відвідування офісу нашої компанії. Це дозволить обговорити деталі майбутньої співпраці з урахуванням наявних нюансів. Перебуваючи в іншому місті, оптимальний спосіб для оформлення замовлення – зв’язатися з нашими фахівцями по одному з вказаних на сайті номерів. Майте на увазі, що креслення для виготовлення деталей повинні бути правильно складені. Якщо ви звернулися до нас без їх наявності, то це не проблема. У штаті ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» є відділ фахівців, які розробляють креслення на виготовлення різних деталей. В їх правильності можете не сумніватися – якість готових виробів за нашими кресленнями поза сумнівами. Завдяки цьому, з нами співпрацюють багато українських підприємств, а також представники середнього і мало бізнесу, які починають свій нелегкий шлях в різних сферах.

Ви можете замовити потрібну вам деталь, а після того, як її виготовлять, оплатити готівкою або безготівковим розрахунком. Кожен знайде для себе максимально зручний спосіб оплати.

ТОВ Метал Монтаж сервіс токарнІ роботи , фрезерні роботи , гибка листового металу