Виготовлення металевих каркасів

Металеві каркаси

Зараз в сфері проектування та будівництва, лідируючі позиції займає питання конструювання швидкомонтованих будівель з їх подальшим зведенням. Щоб на зведення будівлі або приміщення пішло мінімум часу, використовують каркас з металоконструкцій. Завдяки цій технології зводять навіть багатоповерхові будівлі.

Металокаркаси виготовлення Київ

Перевага технології полягає в зручності і простоті. Монтаж дуже простий, тому не вимагає залучення великої кількості робітників. Із завданням цілком впоратися бригада з 5-7 чоловік з мінімальним будівельним досвідом. Крім того, використання важкої будівельної техніки практично зведено до нуля за рахунок застосування легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК).

Виготовлення металевих каркасів

У багатьох країнах світу металоконструкції, за рахунок своїх переваг, є дуже затребувані. Використовуючи їх, ви зможете самостійно побудувати житлове приміщення або склад. Ще одна перевага, що заслуговує пильної уваги – доступна ціна. На будівництво будівлі піде приблизно стільки, скільки знадобиться для капітального ремонту занедбаного або дуже старого приміщення.

На які етапи ділиться будівельний проект

Перш ніж побудувати каркас будівлі з металоконструкцій , потрібно підготувати проект, що складається з 4-х етапів:

    •  Каркаси з металу в Києві замовити виготовлення Складання ТЗ з вимогами до майбутнього об’єкту. У ньому вказують терміни будівництва, показники якості та інші нюанси;
    • Розробка проекту на основі ТЗ. Після того, як він буде готовий, необхідно зробити підгін кошторису. Це дуже відповідальний етап, який не потребує поспіху. Уважно підходячи до розробки проекту, ліквідуються всі помилки, які можуть виникнути в процесі будівництва;
    • Третій етап передбачає початок виконання робіт. Звернувшись в нашу компанію, фахівці почнуть виготовлення каркаса і необхідних кріпильних деталей. Регіон, в якому ми виконуємо монтажні роботи – Київ, а також будь-який інший місто, що знаходиться в Україні. Після того, як каркас буде готовий, ми відправимо його на те місце, де буде проводитися монтаж конструкції;
  • Заключний етап – це монтаж будівлі з підготовлених заздалегідь металоконструкцій. Цей процес не займає багато часу, тому в залежності від складності будівлі, воно може бути зведено вже через кілька днів після початку робіт. Вирішивши замовити каркас будівлі у нас, ви отримаєте якісну конструкцію, яка прослужить довгі роки.

Металеві каркаси виготовлення Київ

Всі етапи проектування і монтажу металевих конструкцій виробляються з дотриманням всіх ГОСТів і з супроводом всієї необхідної дкументаціі.