Изготовление ограждений

Виготовлення огорож

Огородження

Огородження – конструкції, що забезпечують безпеку руху при підйомі і спуску по сходах, що організують вуличні території і внутрішні простору, а також перешкоджають проникненню людини на потенційно небезпечні ділянки об’єкта. Відвідуючи найрізноманітніші будівлі і приміщення, пересуваючись по вулицях, прогулюючись в парках або тренуючись на спортивних майданчиках, ми зазвичай навіть не помічаємо, наскільки важливі всілякі огороджувальні конструкції. Ці системи виконують безліч практичних і естетичних функцій. Дизайн огорож багато в чому визначає те, як ми сприймаємо художнє оформлення архітектурного комплексу або окремо взятого приміщення.

При зведенні конструкцій дуже важливо використовувати матеріали високої якості, дотримуватись вимог СНиП та ГОСТ, оскільки основним призначенням систем є забезпечення комфорту людей.

При проведенні випробувань конструкція повинна витримувати навантаження, визначені в СНиП 2. 01. 07-85 (для кожного типу споруд і будівель визначені свої показники міцності).

  • Нормативними вимогами чітко визначені:
  • висота огороджувальних елементів (від 90-120 до 300-500 см);
  • кількість і розташування опорних стійок;
  • наявність горизонтальних ригелів і відстань між ними;
  • варіанти кріплень;
  • використовувані матеріали;
  • якість і зовнішній вигляд перил та поручнів тощо.

Специфіка виготовлення огорож і монтажу

В залежності від експлуатаційних умов і дизайнерських рішень огорожі можуть бути виконані з: нержавіючої сталі; чорного металу. Крім того, в процесі створення конструкцій використовують: пластик; Скло; дерево; полікарбонат та ін. Огородження можуть бути: простими за формою і лаконічними; мають художні деталі, наприклад, ковані фрагменти тощо. При з’єднанні системи в єдине ціле застосовують: аргонову зварювання, яка забезпечує гладкість поверхонь; збірний спосіб.

Правильно змонтовані металеві огорожі служать більше 10 років, зберігаючи естетику дизайну і забезпечуючи безпеку переміщення людей.

Стилістичні рішення

Нержавіюча сталь є найпопулярнішим металом, застосовуваним при виготовленні огорож. Глянцеві або матові профілі відмінно поєднуються з усіма іншими матеріалами, застосовуваними при будівництві та художньої стилізації інтер’єрів.

Так, метал і скло – незмінний елемент стилів техно і хай-тек. Величезна кількість блискучих конструкцій, заповнених прозорими листами, створює відчуття легкості і невагомою легкості. Метал і дерево або камінь – традиційні поєднання, характерні для класичного оформлення.

Огородження можуть бути:

  • здається простою,
  • радіальними;
  • складної геометричної форми з численними вигинами і перепадами по висоті.

Останні часто зустрічаються в будинках сучасних аеропортів, торгово-розважальних і спортивних центрах.

Виготовлення огорож з металу

Наш завод металоконструкцій спеціалізується на виготовленні найрізноманітніших огорож. Всі роботи проводяться на підставі проекту та кошторису. Створені нами конструкції високо цінують споживачі і професіонали, оскільки з моменту початку своєї діяльності ми приділяємо величезну увагу підбору кваліфікованого персоналу і впровадження інноваційних виробничих технологій.

Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Майстер прибуде на об’єкт, виконає необхідні виміри і розрахунки, допоможе підібрати оптимальний варіант системи, проконсультує з конкретних питань. Звертайтеся, і ми подбаємо про красу, зручність і безпеку ваших офісів, будинків і відкритих майданчиків.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: