Изготовление рекламных конструкций

Виготовлення рекламних конструкцій

Виготовлення рекламних конструкцій з металу – один з найперспективніших напрямків в області виготовлення металоконструкцій. Всім відомо, що реклама – двигун торгівлі. Відповідно, кожен рекламодавець хоче, щоб його рекламна вивіска була більше інших і вище інших. У виконанні таких бажань можуть допомогти рекламні металоконструкції.

Сьогодні зовнішню рекламу можна бачити на кожному кроці – уздовж автодоріг і пішохідних тротуарів, на дахах і стінах будинків. Як правило, такі банери монтуються НЕ спеціальні металеві конструкції.

Основні вимоги до рекламних металоконструкцій

Металоконструкції дозволяють закріпити рекламний матеріал – банер, розтяжку – на необхідній висоті і утримувати його в такому положенні протягом усього терміну експлуатації. Головними критеріями при виготовленні подібних виробів є:

 • міцність металевих профілів;
 • надійність кріплення матеріалу;
 • довговічність;
 • стійкість до вітру, опадів, перепадів температур.

Якщо рекламна металева конструкція не буде відповідати хоча б одному з перерахованих вище параметрів, то вона є прямою загрозою життю і здоров’ю учасників дорожнього руху та пішоходів.

Виготовленням рекламних металоконструкцій повинні займатися виключно висококваліфіковані фахівці. Спочатку вони отримують проект, в якому чітко вказується місце подальшого розташування, форма, розмір і вид зовнішньої реклами. Потім, в залежності від вхідних даних, визначається вид матеріалу для виготовлення, його обробка від корозії, необхідність і способи посилення рекламної конструкції.

Найпоширенішим металопрокатом для виготовлення конструкція для реклами є: труби, смуги металу, куточки і т. д.

Види рекламних конструкцій з металу

Номенклатура рекламних конструкцій з металу настільки широка, що кожен зможе підібрати для себе необхідний варіант за формою і в оптимальної цінової категорії.

До основних металоконструкцій можна віднести:

 1. Білборди – щит досить великого розміру, який використовується для зовнішньої реклами. Щит у вигляді рами, яка оббита оцинкованої сталлю, закріплюється на металічних опорах уздовж людних вулиць, автотрас і доріг.
 2. Суперсайти – ще один варіант зовнішньої реклами великого формату. Суперсайти значно більше білбордів і обладнані підсвічуванням. Найпопулярнішими розмірами є конструкції 15 метрів на 5 метрів, або 12 на 3. Такі металоконструкції можна зустріти, в основному на автомагістралях.
 3. Стелли – окремо стоїть металева конструкція рекламного типу, яка розміщується в торгових центрах, у автосалонів, біля заправок для навігації або інформування.
 4. Рекламні щити – такі конструкції можуть бути двох типів: тумба і сіті-формат. Їх висота не перевищує двох метрів і максимально зручна для читача.
 5. Транспаранти -перетяжкі використовуються для учасників дорожнього руху. Встановлюється над проїзною частиною на висоті 10-ти метрів. Один з найбільш мобільних видів рекламних металоконструкцій.
 6. Брандмауери – спеціальні рекламні щити, розташовані на торцевій стіні будівлі. Такий вид металевої конструкції може бути будь-якого розміру. На металеву раму натягується рекламне полотно з якісного ПВХ і монтується на глуху стіну будівлі.

Також металоконструкціями є:

 1. Рекламні установки на дахах – це окремі металоконструкції, що складаються зі сталевої рами і полотна. Розмір установки залежить від розміру даху і побажань замовника.
 2. Пілони – конструкцій, що складається з металевого каркаса і обшита композитів. Додатково може бути освітлена підсвічуванням. Висота не перевищує 2,5 метрів. Може бути використана, як вказівний об’єкт, що недалеко знаходиться фірма, завод, торговий центр і т. Д.
 3. Автоподіуми . Такий вид рекламних конструкцій з металу може бути використаний на автомобільних виставках або в торгових центрах в якості демонстраційного майданчика транспортного засобу.
 4. Флагштоки – це конструкція з металу, яка призначена для закріплення на ній прапора організації або іншій зовнішньої реклами. Зовнішні флагштоки можуть бути стаціонарними або мобільними, а також можуть монтуватися безпосередньо на стіну будівлі.

Таким чином, рекламні конструкції з металу – це перш за все міцний і надійний каркас, який здатний витримувати різноманітні фактори навколишнього середовища. Більш того, термін експлуатації таких виробів є максимально тривалим. Використовуючи зовнішні рекламні конструкції, ви можете бути впевнені, що вашу рекламу точно помітять.

Завод металоконструкцій Метал Монтаж Сервіс виготовлення і монтаж металоконструкцій .

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: