Виготовлення металевих сходів на замовлення, Київ

Виготовлення металевих сходів – від 42 000 грн./т

Ми виготовляємо сходи металеві на замовлення . Наше підприємство має достатній досвід по виготовленню і монтажу різних металевих сходів . Ми робимо різноманітні маршові і гвинтові сходи , сходи з проміжними майданчиками і без них.
Металеві сходи це надійна і зручна конструкція для складних планувальних умов, металеву драбину можна замовити з урахуванням вже сформованих будівельних умов, наприклад при реконструкцій багатоквартирних або приватних житлових будинків стандартні сходи не вписуються по висоті поверху або габаритам приміщення. Тоді потрібно замовляти металеві сходи на замовлення
Ми також виготовляємо важкі сходи і маршові габаритні сходи , нам доводилося монтувати сходи металеві з маршами масою до 10 тонн в будинках при виконанні комплексу робіт по влаштуванню аттиковий і мансардних поверхів, при пров ження реконструкції житлових об’єктів.
  • металеві сходи на замовлення;
  • маршові сходи на замовлення;
  • гвинтові сходи на замовлення;
  • міжповерхові сходи на замовлення;
  • евакуаційні сходи на замовлення;
  • зовнішні сходи на замовлення.

Сходи є однією з перших спроб людства зробити світ більш безпечним і зручним. При цьому сьогодні є максимально практичний варіант подібного вироби – металеві сходи (Київ), які коштують значно дешевше кованих, при цьому не відрізняються по естетичності і міцності.

Виготовлення сходів з металу

Виготовлення сходів з металу, незалежно від того це гвинтові сходи металеві, зовнішні сходи з металу або металеві маршові сходи, обходиться значно дешевше. Саме з цієї причини вони перейшли з модного атрибута в категорію обов’язкових елементів в житло і промислових будівлях.

[Su_custom_gallery source=”media: 1207,1208,1209,1210″ width=”135″ height=”240″]

Сьогодні сходи можуть забезпечувати не тільки безпеку будівлі або промислового об’єкта, але також є частиною інтер’єру і фасаду. Забезпечує переходи, служить елементом промислового обладнання і застосовується під час благоустрою території.

Виготовлення сходів металевих має ряд вимог, які залежать від їх призначення, при цьому основний критерій – безпека людини. Неважливо мова йде про міжповерхових металевих сходах, вуличних сходах з металу або будь-яких інших. Незалежно від типу, вони виготовляються відповідно до ГОСТ. Замовити металеву драбину досить просто, потрібно лише подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Ми створимо сходи, яка повністю відповідатиме всім стандартам і вашим побажанням.