Изделия из листового металла

Вироби з листового металу

Вироби з листового металу – виготовлення і обробка

Вироби з листового металу, які вони можуть бути? Це залежить від типу листа металу, а також від обробки. Виготовлення деталей та інших виробів з листового металу максимально точне і швидке завдяки технологічному прогресу і сучасному обладнанню.

Саме тому, листи металу часто використовують в якості витратного матеріалу. Крім того, видом листового металу досить багато. Поділ на ті чи інші типи відбувається в залежності від характеристик:

  • Вид металу або ж склад сплаву.
  • Товщина (за стандартом листи з такого матеріалу зазвичай коливаються від двох до восьми мм).
  • Метод виготовлення. Це може бути холодний або гарячий прокат. Що відносно різниці, то гарячекатаний відрізняється менш високою міцністю, ніж холодний прокат.
  • Також є така характеристика, як точність прокатки. Вона може бути як нормальна, так і підвищена.
  • Витягування метала також можуть відрізнятися при підключенні листового. Ділиться на нормальну і глибоку ступеня.
  • Також, може бути різна площинність і якість поверхні. Прийнято розділяти гофровані, гладкі і рифлені листи.

Які вироби можна виготовити з листового металу

Крім деталей промислового призначення, є багато варіантів виробів. Найчастіше вид і якість деталей визначаються складом, а також якістю поверхні металевого листа. Наприклад, з листа зі сталі з перфорацією можна виготовити декоративні елементи. Це можуть бути предмети інтер’єру, дизайнерські рішення і навіть начиння для будинку або дачі. І багато іншого.

Також начиння і може виготовлятися і з гладкого листа нержавіючої сталі. Наприклад, це можуть бути підноси, мангали. З цього ж типу матеріалу часто виготовляють меблі для офісів і кухонь. Стелажі як промислового призначення, так і складські нерідко виробляють з листів нержавіючої сталі.

Якщо ми говоримо про Гарячекатаний лист металу, з шорсткою поверхнею, то тут вже можна виготовити вироби іншого призначення. Такий тип активно застосовується для виробництва запчастин для різного виду автомобілів. Такі запасні частини для машин відрізняються особливою міцністю, довговічністю і якістю.

Також з листа такого матеріалу нерідко виготовляють елементи меблів. А також різного типу ємності і короби, баки і навіть вантажні контейнери. Такі вироби з металу витримують великі навантаження і мало схильні до деформації, пошкоджень і негативного впливу зовнішнього середовища.

Також для виготовлення рекламних та декоративних конструкцій використовується метал в аркушах. Крім того, з металевого металу виготовляють огороджувальні конструкції, сходи і перила або ж елементи для таких виробів.

Для сфери будівництва також нерідко застосовують виготовлення з металевих листів. Це можу бути навіть деталі невеликого обсягу. Наприклад, з такого матеріалу часто виготовляють фурнітуру для будівництва та ремонтів. І багато інших виробів з листового металу.

Де ще застосовують листовий метал?

Крім виготовлення деталей, а також різного типу виробів, листи металу застосовуються ще в деяких сферах. Наприклад, лист металу оцинкований можна застосовувати в будівництві. А саме в покрівельних і оздоблювальних роботах. А ось листової сталевий метал, з гладкою поверхнею, часто використовують для фасадних робіт і навіть для облицювання.

Листи металу з рифленою поверхнею застосовують для опоряджувальних робіт у будівництві. А також, їх можна застосовувати для того, щоб створити протиковзке покриття. І, крім того, такий матеріал використовується в проведенні дорожніх робіт.

Що важливо враховувати при покупці виробів з листового металу?

По-перше, важливо переконатися в якості вироби. Це буде залежати і від якості матеріалу, і від точності робіт з виготовлення та обробки. Також, необхідно оглянути виріб, щоб визначитися, чи підходить воно Вам за зовнішнім виглядом, чи все виконано відповідно до креслення і договором.

Що відносно зовнішніх чинників, а також співвідношення ціни і якості, про тут все досить просто. Але, якщо Ви купуєте виріб не декоративне, а наприклад огорожа або конструкцію, то важливо перевірити на відповідність нормам. А саме СНиП. Так як в даному випадку виріб несе в собі не тільки естетичну, а й робоче навантаження.

ТОВ “МЕТАЛ МОНТАЖ СЕРВІС” займається великою кількістю робіт з виготовлення металевих виробів, а також їх обробкою. Тому всі вироби з листового металу будуть виготовлені з урахуванням всіх норм і правил. Вироби з листового металу нашого виробництва довговічні і високої якості, а також безпечні, що стосовно сходів, авто запчастин і будівельних конструкцій.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: