Вироби з металу Київ

Вироби з металу на замовлення в Києві

Одна з основних спеціалізацій ТОВ «Монтаж Метал Сервіс» – виготовлення металевих виробів. Ми надаємо можливість виготовлення великого асортименту: збірні вироби, деталі, зварні вироби та багато іншого. На нашому виробництві, Ви можете замовити практично будь-який виріб з металу.

Завдяки професіоналізму наших співробітників і якісному виробничого обладнання все, що робиться з металу, буде не тільки міцним і довговічним, але і красивим. Саме тому, Ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи на ТОВ «Монтаж Метал Сервіс». Наше виробництво слід всім технічним і технологічним нововведенням, тому вироби виходять бездоганними.

Чому металеві вироби настільки популярні?

Деталі й конструкції з різних типів металу дуже затребувані, особливо останнім часом. І причиною тому, стали незаперечні переваги: ​​універсальність такого будматеріалу, міцність, можливість різної обробки, довговічність, різноманітність видів металу. Крім того, з металу можна зробити різноманітні фігури, розміри і навіть товщину деталей.

Що відносно металевих виробів на замовлення, тобто такі переваги:

 • Можливість дизайнерських рішень. Естетика і незвичайність. Якщо говоримо про будівельних деталях, то вони також виглядають презентабельно.
 • Такі вироби універсальні, завдяки тому, що метал це досить гнучкий, але міцний матеріал, за рахунок чого він також дуже економічний.

А завдяки тому, що технології дозволяють обробляти метал спеціальними захисними засобами – металеві вироби служать ще довше. Для додання більш презентабельного вигляду, є фарби, які виконують функцію захисту та краси.

Виготовлення металевих виробів

Для виробництва виробів з металу, потрібно ряд етапів, від самих початкових до дуже складних. Наприклад, для початку роботи над майбутнім виробом, має бути вибір матеріалу відповідно до вимоВироби з металу Київг і характеристиками, а після його закупівля. Далі йдуть складні етапи:

 • Розробка та затвердження креслень/виготовлення шаблону.
 • Раскройка металевого листа за кресленнями.
 • Підготовка та виробництво всіх елементів для подальшого складання.
 • Обробка металу (лазерна різка, гнучка).
 • Збірка вироби з підготовлених деталей (зварювання або за допомогою кріплень).
 • Після складання, обов’язково потрібно обробити шви, а також при необхідності зачистити і вивести кути, а також межі.
 • Далі, відбувається підготовка виготовленого продукту до покриття фарбою. Для цього обов’язково необхідно знежирити виріб, протерти і позбутися від забруднень.
 • Фарбування або порошковою фарбою, або напилення рідкої.
 • Монтаж, при необхідності.

Які елементи конструкцій можна замовити в ТОВ «Монтаж Метал Сервіс»

Вироби з металу КиївКрім деталей, у нас також можна замовити різні елементи конструкції і металоконструкції. Наприклад, такі, як кроквяні системи, металеві ферми, рами, зварені балки і металеві опори різного перетину. Також, наші фахівці виготовлять металеві сходи, мансардні поверхи, перемички і арки з металу, а також огороджувальні конструкції, стійки, колони і пілони.

Крім стільки великого списку (при необхідності, є можливість виготовлення та інших елементів конструкцій), одним з найбільш важливих напрямків є виготовлення металоконструкцій. Так як такі конструкції дуже затребувані в будівництві. Вони мають широкий спектр застосування від комор до виставкових і спортивних центрів. Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій прості в монтажі, демонтажі і навіть зміні, а також не вимагають заливки фундаменту. З такими конструкціями, можливо практично будь-яке дизайнерське рішення.

Яким чином можна зробити замовлення металевого виробу?

Замовити виробництво будь-якого вироби з металу в ТОВ «Монтаж Метал Сервіс» не складе труднощів. Вам лише необхідно зв’язатися за контактами вказаними на нашому сайті або ж замовити зворотний дзвінок. Після того, як ми зв’яжемося з Вами, можна буде обговорити всі нюанси замовлення з менеджером.

Залежно від того, що Вам потрібно ми обговорюємо терміни. Крім безпосередньо виготовлення за Вашими кресленнями, у нас є послуга проектування і виготовлення креслень. У нас великий досвід у виконанні замовлень будь-якої складності, як невеликих замовлень, так і досить великих. Ми співпрацюємо, як з невеликими фірмами, так і з великими будівельними компаніями.

Робота з металом, починаючи від виготовлення, закінчуючи естетичної обробкою – наша головна сфера роботи. Сучасне обладнання та висококваліфіковані співробітники, забезпечать вищу якість в короткі терміни.