металлоконструкции производство изготовление и монтаж

Виробництво металоконструкцій

Виробництво металоконструкцій 

Спеціалізація нашої компанії – виробництво металоконструкцій різних видів в Україні. У своїй роботі ми використовуємо тільки передові технології в комплексі та досвід. Новітнє обладнання, висококваліфікований персонал, великі виробничі потужності дозволяють нам виготовляти і монтувати металоконструкції різних розмірів і форм.

Наша продукція витримує довгі роки експлуатації. На кожну одиницю ми надаємо гарантію.

Проектування і розрахунок металоконструкцій

Перед виготовленням та монтажем металоконструкції необхідно провести попередній розрахунок і проектування. На даному етапі роботи формуються основні вимоги до майбутньої конструкції, параметри споруди. А також конструктивні особливості. Наш завод надає послуги з проектування не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Проектування включає в себе 2 етапи:

 1. Розробка проектної документації. Цей етап дозволяє виділити всі важливі особливості, визначити навантаження. А також зробити статистичні розрахунки і спроектувати монтажні схеми.
 2. Створення проекту, за яким в майбутньому і буде виготовлена ​​конструкція з металу. Деталізовані креслення дозволяють продумати і показати все особливості, враховуючи технологічні моменти.

На підставі проектної документації, складеної нашими фахівцями, робиться детальний прорахунок, яка ціна майбутньої металоконструкції.

Розкрій металу

Розкрій металу – це специфічне розташування різноманітних заготовок на аркуші металу. Від компактності і раціональності розміщення деталей, буде залежати кількість відходів і вартість самої металоконструкції. В кінці цього етапу ми отримуємо деталі і елементи майбутньої конструкції. Завдяки високоточній обладнанню, результат стає передбачуваним і вигідним.

Збирання та зварювання каркасних елементів

Складання і зварювання каркасних елементів є третім і найважливішим етапом. Під час нього відповідно до початкового проектом на місці монтажу здійснюється складання всіх деталей. В процесі використовується зварювання, заклепки, болти. Наші професійні монтажники знають свою справу. Тому збирають конструкцію швидко, правильно і з урахуванням всіх вимог. Завдяки цьому забезпечується міцність конструкції, а час на складання набагато скорочується.

Очищення конструкції

Очищення металоконструкцій – це найважливіший етап обробки і захисту металоконструкцій. Очищається метал від бруду, пилу, іржі та інших небажаних елементів.

Методи очищення металоконструкцій:

 1. За допомогою щіток та інших пристосувань – ручна чистка.
 2. Гідроструйна – за допомогою струменя води.
 3. За допомогою піску – піскоструминна.

Очищення може виконуватися не тільки з землі, але і з висоти. В останньому випадку ми застосовуємо спеціальне альпіністське спорядження. Необхідно ретельно очистити метал у всіх місцях. Це забезпечить якісне покриття в майбутньому.

Антикорозійний захист

Антикорозійний захист проводиться після чистки металу і дозволяє мінімізувати будь-який вплив на метал зовнішнього середовища. Волога є основним ворогом будь-яких металоконструкцій. В результаті вони втрачають свою міцність і початкові технічні характеристики. Щоб цього уникнути, необхідно обов’язково обробити спеціальними речовинами. Ми використовуємо тільки перевірені засоби.

Монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкцій – це складний поетапний процес. Завдяки професіоналізму, новітнім технологіям, сучасному обладнанню вдається зробити це швидко і якісно. Також важливе дотримання передових стандартів безпеки. Ми самі доставляємо всі елементи конструкції. А також допоміжне тимчасове обладнання, яке може знадобитися при монтажі.

При необхідності проводимо посилення металоконструкцій з подальшим вивірянням.

Де застосовуються конструкції з металу:

 • Каркас будівель з металу.
 • Рулони профілі, виготовлені з оцинкованої сталі.
 • Покрівля та стін.
 • Газгольдери, резервуари.
 • Вишки мобільних станцій, радіо-споруди, високовольтні ЛЕП
 • Мости
 • Вуличні огородження і т. Д.

Виробництво металоконструкції – це складний і тривалий процес, який вимагає особливої уваги, професіоналізму, сучасного набору обладнання. Для своїх клієнтів ми пропонуємо тільки найвигідніші та економічно продумані рішення. Монтуючи металоконструкції, ми даємо гарантію на термін їх експлуатації.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: