Ворота з профнастилу, ціна

Профнастил – це дуже затребуваний матеріал. З нього виробляють різні конструкції, в тому числі і ворота з профнастилу, ціна яких є однією з найдоступніших. Він проводиться з холоднокатаної сталі, яку покривають шаром цинку і спеціального полімеру. Покриття здатне захистити її від впливу навколишнього середовища і механічних впливів. Орні ворота з профнастилу мають наступні переваги:

  • проста установка;
  • довговічність;
  • зручність у використанні;
  • прийнятна ціна;
  • порівняно невелику вагу.

Монтаж таких воріт можна виконати самостійно, не звертаючись до фахівців. Профлист виробляють в широкій колірній гамі. Багато людей прикрашають їх елементами ковки, цеглою, каменем або деревом. Таке поєднання виглядає дуже ефектно.

Ворота з профнастилу

Незважаючи на те, що Київ дуже велике місто, в ньому важко знайти незвичайні ворота. Якщо ви хочете придбати для себе ексклюзивний варіант, зверніться до фахівців нашої компанії. Висловивши наявні побажання, ви можете замовити будь-який тип воріт, в тому числі і ворота з хвірткою з профлиста. При правильній установці і дбайливого ставлення, такі ворота прослужать жоден десяток років. Єдине чого боїться профнастил – механічних пошкоджень.

Наші переваги

Звернувшись до нас, ви робите правильний вибір. Наявність сучасного спеціалізованого обладнання допомагає нашим майстрам виготовляти навіть найскладніші варіант воріт з профнастилу. Це можуть бути як звичайні, так і орні варіанти з високоякісними приводами і висувними елементами.

Виготовлення подібного роду продукції – це головне, чим ми займаємося і завдяки йому наша компанія завоювала свою популярність. Багато стали нашими постійними клієнтами.

Конструкція воріт з профнастилу

Ворота з профнастилу – це зварений каркас з металевих профільних труб, який обшивається за допомогою профнастилу з однієї або двох сторін, залежно від побажань замовника. Ворота з профнастилу обшиваються оцинкованим профнастилом або листом з полімерним покриттям з одного або двох сторін.

Додаткову надійність і жорсткої конструкції забезпечують розкоси, які зміцнюються в рамі воротними стулками. Орні ворота з профнастилу покриваються фарбою або ґрунтовкою по металу, щоб захистити метал від виникнення корозії.

Рама забарвлюється за допомогою порошкової фарби, яка потім запікається в спеціальній печі, утворюючи поверхню металу, яка відрізняється стійкістю і міцністю. Міцність зварного каркаса в тандемі з обшивкою з такого матеріалу гарантує, що ворота з хвірткою з профлиста зможуть прослужити протягом тривалого періоду часу.

Переваги воріт з профнастилу

  • Універсальне рішення. Завдяки широкому асортименту забарвлень ви можете замовити ворота під будь-який архітектурний стиль.
  • Тривалий термін служби. Якщо виготовлення воріт проводилося з урахуванням всіх норм і вимог, тоді ворота прослужать протягом 50 років і більше.
  • Невелика вартість. Ціна на ворота з профнастилу порадує кожного покупця, тому що знаходиться в межах досяжності.
  • Маленький вага. Легкість сприяє тому, що установка воріт в Києві буде максимально простий, при цьому не виникне проблем при доставці і монтажі.