узлы металлоконструкций

Заготівля деталей для металоконструкцій

Вузли металоконструкцій замовляють у нас паралельно з оформленням заявки на виготовлення: металевих балок, ферм, колон, каркасів, сходів, огорож, навісів, козирків. Крім того, ми займаємося проектуванням та монтажем металлокаркасов будівель різного призначення, виконуємо реконструкцію Аттиковий і мансардних поверхів, а також інші види робіт.

Заготівля деталей вузлів для металоконструкцій

Якщо всі елементи металоконструкції (типові вузли в т.ч.), вироблені в заводських умовах в повній відповідності з діючими нормами і стандартами, – це гарантія відмінних експлуатаційних характеристик будівлі або споруди, які ви плануєте побудувати.

Вузли металоконструкцій: види

При виготовленні металоконструкції типові вузли відповідають конкретному типу споруджуваного об’єкта. Це можуть бути:

  • вузли кріплення колон, балок, балочних кліток, покриттів;
  • вузли майданчиків під обладнання;
  • і вузли гальмівних пристроїв і конструкцій;
  • рамні, жорсткі і шарнірні вузли металоконструкцій.

Хочете дізнатися, що таке вузли металоконструкцій і чому заготівлі деталей для них слід приділити особливу увагу? Справа в тому, що без цих сполучних елементів не обійтися! Вони необхідні для виробництва будь-яких видів конструкцій – від каркасів торгових павільйонів до промислових об’єктів, при здійсненні монтажу балок цільного і складеного перерізу, колон, сходів, ферм, веж т.д.

Лазерна технологія виробництва вузлів металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій з прокатної сталі здійснюють для зведення будівельних об’єктів різного типу і призначення. У тому числі цей матеріал використовується для виробництва вузлів металоконструкцій. Виготовити монтажні вузли металоконструкцій з листового прокату можна декількома способами.

Найбільш ефективним вважається використання лазера. Основна перевага цього виду обробки прокатної сталі – висока точність. Завдяки цьому фактору на стадії складання вдається досягти максимального результату – отримати якісні вузли кріплення металоконструкцій. Використання лазера гарантує максимальну надійність з’єднання. Так, шовна лазерне зварювання забезпечує відмінну герметичність.

Технологія лазерного зварювання дозволяє виготовляти деталі не тільки складною, але і точної форми. Лазерне зварювання дозволяє створити тонкий шов з мінімальним температурним впливом на виріб. Оскільки робота ведеться на підвищених швидкостях, це покращує весь виробничий процес.

При подальшому використанні готових деталей обварка виконується швидко і продуктивно, так як ідеальні вузли не вимагають додаткової обробки і підгонки. В результаті конструкція виходить максимально якісною.

Процес виготовлення металоконструкцій: заготівля деталей, складання і зварювання

В ході підготовки проектної документації вузли конструкцій викреслюються в великому масштабі. Це необхідно для того, щоб максимально точно і наочно відобразити особливості з’єднання між собою окремих деталей, форму і їх розміри, місця їх кріплення до фасонок, косинок, накладок та інших елементів сполучення, розміри і види зварних швів, заклепок, болтів і т. П . Крім того, в кресленнях вузлів вказуються позиції окремих деталей, відображається розташування отворів під заклепки і монтажні болти; ці документи містять назви маркування профілів прокатної сталі та ін.

На фото приклади з’єднань деталей.
Це буде конструкція під логотип одного з ТРЦ.
Діаметр труби 168 мм. Лист товщиною 8 і 10 мм.
[Su_custom_gallery source = “media: 1504,1505,1506,1507,1508,1509,1510,1511,1512,1513” link = “image” width = “140” height = “180”]

Процес складання технологічних металоконструкцій і зварювання нерозривно пов’язані. Збірка – підготовча операція, що передує зварюванні: взаємне розташування зібраних елементів конструкції визначається умовами зварювання, а їх надійність – якістю кріплень.

Зібрані елементи в більшості випадків фіксуються за допомогою виконання зварювальних робіт в окремих точках, т. Е. «Прихваткой», як прийнято говорити на професійному сленгу. Від того, наскільки технологічно правильно будуть проведені три головні операції (заготівля деталей, складання і зварювання), в результаті залежить надійність і довговічність металоконструкції, яка є частиною будівельного об’єкта.

Якщо потрібно звести складну конструкцію значних розмірів, слід подбати про зручність транспортування до місця монтажу, З цієї причини габаритні металеві конструкції виготовляють окремими частинами – монтажними одиницями. Невеликі сегменти легко завантажуються в транспорт на території виробничого підприємства. І без особливих проблем розвантажуються вже безпосередньо на території будівельного об’єкта. З доставлених частин формують єдину конструкцію.

Вузли металоконструкцій, технологічно правильно і точно виготовлені, стануть одним з головних факторів надійності і довговічності будівельних споруд.

Звертайтесь до професіоналів!

ТОВ Метал Монтаж Сервіс виготовлення і монтаж металевих конструкцій .

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: