Замовити металеву колону в Києві

Природно, кожна конструкції повинна мати стильний зовнішній вигляд, симметричностью, практичністю і т.д., але найголовнішим абсолютно в будь-якої конструкції є саме її надійність. Для того щоб споруда не розвалилося і прослужило протягом десятиліть – потрібен міцний «скелет», а для цього достатньо замовити металеву колону.

Що являють собою металеві колони в Києві?

Балки і металеві колони в Києві отримали небувале поширення. Цей елемент використовується виключно в якості вертикального елемента. Рішення на базі колон дають можливість в різних умовах і ефективно передати навантаження ферм, перекриттів та балок на фундамент. З урахуванням високої точності виготовлення, виробництва технологічності, їх надійності вони часто стають ідеальним варіантом для зведення каркасних будинків, цивільних і промислових споруд.

Металева колона, Київ

Якщо порівнювати з залізобетонним аналогом, то металевий тип колон відрізняється зручною транспортуванням і меншою вагою. Порадує відносно простий монтаж металевих колон, що дає можливість використовувати будівельні колони і металу не тільки в великомасштабному будівництві, але і під час зведення рекламних конструкцій, тимчасових і сезонних споруд, виставкових павільйонів.

Ключові переваги колон з металу

  • Висока швидкість монтажу конструкції.
  • Істотні характеристики.
  • Простий монтаж до місця будівництва.
  • Можливість збирання та розбирання каркаса, що актуально для тимчасових конструкцій.
  • Універсальність, тому що можна використовувати не тільки для будівництва, але і декору.

Монтаж металевих конструкцій

Технологія монтажу сталевої колони була відпрацьована до найдрібніших деталей. Наша компанія спеціалізується не тільки на виготовленні металевих колон на замовлення, але також проводить монтаж металевих конструкцій відповідно до СНіПами, тому якість монтажу гарантується.

Фахівці нашої компанії прекрасно були підготовлені для виконання замовлень різної складності, атестовані і мають прекрасний досвідом монтажників. Для того щоб замовити металеві колони і провести монтаж, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Кваліфікований консультант дасть відповідь на всі питання, що цікавлять.