Закладные детали для железобетонных конструкций Киев

Заставні деталі в залізобетонних конструкціях

Заставні деталі

Заставні деталі, необхідні будівельні конструктивні елементи при зведенні залізобетонних конструкцій. Від їх якості, залежить безпека і термін експлуатації будівлі.
Заставні деталі для залізобетонних конструкцій Київ Понад двадцять відсотків використовуваного металу в будівництві будівель, використовується саме для виробництва елементів закладних деталей для залізобетонних конструкцій. Практично завжди виготовлення закладних деталей виконується з високоякісної сталі. Анкерні болти виготовляються з арматурної сталі.

Які бувають заставні деталі?

Виробництво заставних деталей, досить трудомісткий процес, за рахунок достатньої різноманітності типів елементів. Є певна класифікація таких деталей:

 • Відкриті елементи і закриті. Це залежить від положення деталей: всередині або з зовнішнього боку бетону.
 • Періодичні деталі, а також звичайні елементи. Ця класифікація йде за профілем стрижнів.
 • Прямий або ж зігнутої форми. Тобто за типом.
 • Без різьблення, а також з різьбленням. Це поділ відноситься до виду анкерних болтів.
 • зварні елементи або штамповані. Це залежить від способу виготовлення деталей.
 • Паралельні і перпендикулярні. Під нахилом і змішані похилі. Дана класифікація визначається по розташуванню болтів щодо поверхні закладного елемента.

Залежно від класифікації деталей і також класу стали, вибирають відповідні елементи для кріплення.

Де застосовуються заставні елементи

Спектр застосування конструктивних елементів для зведення конструкцій з металу, заліза і бетону, досить-таки широкий. Можна виділити основні:

 • Безпосередньо зміцнення в бетоні різноманітних виробів. Це виконується за допомогою різних конструкцій з металу – анкерних болтів. Далі вони застосовуються для будівельних робіт з установкою несучих конструкцій.
 • Також такі заставні деталі необхідні для надання більшої міцності з’єднань, а також їх монолітності. І, в тому числі, в подальшому, для з’єднань залізобетонних конструкцій за допомогою зварювання.
 • Використання в зведенні будівель не тільки із залізобетону, а також і з каменю і чистого бетону.
 • Для будівництва приміщень для зберігання, ангарів і мостів.
 • Заставні деталі, також необхідні при установці опор, перекриттів і навіть сходових конструкцій.
 • Дуже важливо використання таких елементів при установці і створенні кріплень пожежних сходів. А також для металевих решіток та великих огорож з металу і бетону.
 • Навіть при прокладанні трубопроводів або ж тунелів необхідно використовувати різні закладні деталі.

Виробництво заставних конструктивних елементів

Виготовлення металоконструкцій, а також залізобетонних вимагає наявність якісної апаратури та висококваліфікованих фахівців. Ми гарантуємо високу якість виготовлених нами конструкцій. Так як використовуємо новітнє високоякісне обладнання. А наші співробітники мають величезний досвід у виготовленні різного виду конструкцій. Тому все буде виконано швидко.

[Su_custom_gallery source = “media: 1351,1352,1353,1354,1355,1356” link = “image” width = “180” height = “140”]

Також ми надаємо можливість виготовлення будівельних конструктивних елементів зі сталі. При чому, можливо індивідуальне виробництво таких деталей, завдяки плазмової, а також лазерного різання. Фундаментальні болти, анкерні стержні і багато іншого – все на Ваше замовлення. Заставні деталі, важливі для технічних і зовнішніх якостей зведеної конструкції, тому їх виробництва ми приділяємо особливу увагу.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: