Завод металоконструкцій

Завод металоконструкцій ТОВ “Метал Монтаж Сервіс Макс”

Наше підприємство – ТОВ «Метал Монтаж Сервіс Макс», випускає продукцію різного формату за кресленнями клієнта. Основна діяльність у виробництві металовиробів будь-якої складності. З нашого конвеєра виходять конструкції для будівництва, облаштування цехів, майстерень, складів. Ми дотримуємося всіх терміни і стандарти якості.

Різновиди металоконструкцій

Інноваційні технології нашого виробництва дозволяють виготовляти найміцніші, надійні модульні елементи для каркасів, кріплень або дрібних деталей. Це можуть бути металеві вироби, як збірної конструкцією, так і монолітної:

 • кріплення – різного виду кронштейни;
 • паркани, бар’єри, огорожі;
 • стійки;
 • куточки;
 • заставні або з’єднувальні елементи, які використовуються перед бетонуванням;
 • ємності – ящики, тумби;
 • пластини різної товщини;
 • власники;
 • спеціальні пішохідні загородження;
 • переносні загородження (напр., для перекриття руху на автошляхах);
 • кошика, що захищають кондиціонери;
 • екрани для кліматичних установок.

Для виконання замовлень використовуються різні типи стали – уголковая, кругла, смугова. Наші металоконструкції використовують не тільки в будівництві будівель або споруд. Вони застосовуються при облаштуванні вулиць, парків, скверів, автомобільних доріг, естакад, мостів, облагороджування прилеглих територій житлових і адміністративних будівель.
Всі ціни по кожній позиції замовлення демократичні, вони приємно дивують наших замовників. У нас ви укладаєте контракт на вигідних умовах вже з готовою деталізацією, яку нададуть фахівці після попередніх розрахунків металовиробів і демонстрації проекту.

Послуги розробки проекту, виготовлення металовиробів і конструкцій

Етапи виробництва металовироби:

 1. Створюється проект. Експерти розробляють ескіз металовироби або конструкції. Якщо у замовника є своя ідея, тоді нам потрібно отримати від нього готовий креслення. Ми приймаємо до розгляду графічні зображення, схематичні начерки зробленими від руки. Головне, щоб була добре видна концепція, нанесені розміри деталей. Технічну частину реалізації проекту наші фахівці вже візьмуть на себе.
 2. Складання плану, графіка технологічного процесу. Прописують кожен етап виконання замовлення, вказують час виготовлення деталі, комплектацію її складових і матеріали.
 3. Виробничий процес і підготовка до видачі готової продукції замовнику. Металовиріб збирають в конструкцію, обробляють згідно з нормативами (наприклад, ГОСТ 23118-2012 «Конструкції сталеві будівельні»).

Метал обробляють антикорозійним оцинкуванням (спеціальним напиленням), ґрунтуванням, фарбуванням. Замовник вибирає або всі види обробки, або одну, дві. Потім продукт проходить перевірку на якість, наступний етап – упаковка.
Якщо необхідно надати незвичайний або естетичний вигляд поверхні конструкції, тоді це краще обговорити з нашим фахівцем відразу – ще при проектуванні. Фарбування відбувається порошковими фарбами з орієнтиром на міжнародну карту кольорів RAL.
Після перевірки на якість, упаковки, продукцію відвантажують на склад або відразу оформляють доставку на адресу складу (або будмайданчик) замовника. Спосіб доставки або зберігання готових металовиробів також обговорюють при оформленні замовлення.
Поетапне надання послуг прискорює процес виготовлення конструкції з металу, економить час, дозволяє врахувати всі стандарти технології виробництва. Металовироби завжди проходять нормоконтроль. Обладнання, сировина та матеріали сертифіковані.

Переваги нашого виробництва конструкцій з металу

Переваги замовлення виготовлення металоконструкцій у нас:

 • здійснення проектів будь-якої складності, обсягу робіт;
 • оформлення замовлення по ваших кресленнях;
 • вибір ключових опцій збірки, обробки, упаковки;
 • досвідчений, кваліфікований штат фахівців;
 • своєчасне виконання замовлення;
 • висока якість виробництва металовиробів;
 • конкурентоспроможна ціна;
 • зручні умови доставки по Києву або Київській області;
 • вигідний монтаж;
 • завжди продуктивні попередні переговори;
 • точне виконання всіх умов контракту.

Все виробництво металевих конструкцій і виробів налагоджено за гнучкою системою. Завдяки цьому ми випускаємо великі і дрібні партії. Використовуються новітні технології, тому у нас замовляють найтоншу обробку деталей, з нами здійснюють найскладніші проекти.

За кожним замовленням закріплена ціла команда висококваліфікованих співробітників. З кожним замовником ведеться індивідуальна робота. Нам важливий комфорт наших клієнтів. При необхідності фахівці виїжджає на об’єкт для переговорів по створенню проекту виготовлення металевої конструкції або вироби.
Термін створення конструкцій, металовиробів встановлюється за домовленістю, як тільки буде зрозуміла виробнича задача. Всі умови договору ніколи нами не порушуються!

Технологія виготовлення продукції нашого підприємства

На нашому Заводі Металлоконструкций професіонали роблять елементи різного:

 • призначення – побутового, промислового;
 • параметра – від класичних до нестандартних розмірів;
 • дизайнерського рішення – таких виробів немає у вільному продажу.

Щоб виготовити потрібну будівельну металеву конструкцію або виріб, виробничий процес має на увазі застосування листового або монолітного матеріалу.

Технологічні стадії:

 1. Повноцінні виробничі цикли. Ми не користуємося сторонньої допомогою на будь-якому з етапів виготовлення замовлення, окрім партнерських послуг. Не потрібно втрачати час на пошуки верстата. У нас є все необхідне промислове обладнання. Воно повністю забезпечує весь процес створення конструкції. До партнерів ми звертаємося тільки за дотриманням контролю над якістю.
 2. Повна автоматизація на кожному етапі. Матеріал піддається таким діям:
  1. його розкроюють за затвердженим ескізом;
  2. готують (напр., призводять до потрібного стану щільності, жорсткості);
  3. гнуть до потрібного кута, форми;
  4. піддають зварюванні;
  5. забарвлюють стійкою захисною фарбою (порошковий склад).
 3. Перфорація матеріалу. За верстатами ЧПУ стоять справжні професіонали – вони домагаються 100-відсоткової схожості металу із заявленою графікою на кресленнях. Чи застосовувати лазерну різку або робити розкрій координатно-пробивним пресом – залежить від якості металу, складності робіт, необхідності робити прорізи, візерунки, заокруглення.
 4. Зварювальні технології. Ми маємо в своєму розпорядженні установками високої точності – «BRIMA» і «HBS». Сварка відбувається в вуглекислої газовому середовищі, застосовується нерасплавляющійся аргоновий електрод, а для приварювання деталей з металу використовують ударно-конденсаторний метод.

У нас є можливість випускати не тільки остаточний продукт, готовий до експлуатації, але також робити дослідні зразки, макети.

Виготовлення конструкцій з металу за кресленням замовника

Замовник надає нам своє креслення вироби з металу. Наші інженери і фахівці виробничої частини вивчають його, вносять коректування після узгодження з клієнтом.

При індивідуальному підході дотримуються наступні етапи технології виготовлення:

 • крій матеріалу згідно з наданими параметрами;
 • виготовлення шаблону, форми;
 • обробка способом гнучкі (або іншим методом, якщо потрібно);
 • з’єднання елементів технікою, обраної замовником;
 • акуратна закладення всіх швів, стиків, кутових ділянок;
 • підготовка металовироби під фарбування напиленням засобом, стійким до корозії;
 • фарбування поверхонь.

Цикл виробництва за індивідуальним кресленням дозволяє зробити будівельні металеві конструкції або вироби повністю готовими до експлуатації.

Особливості та етапи виробництва металовиробів

Серед заводів металоконструкцій, металовиробів наше підприємство вважається самим широкопрофільним. Ми випускаємо продукцію з різними властивостями, характеристиками, призначенням. До нас звертаються не тільки за серійним виробництвом, а й за створенням унікальної деталі, яку складно дістати на ринку металевих виробів.

На всіх етапах дотримуються норми, стандарти – починаючи від проектного відділу, де розробляють ескіз, проект і закінчуючи готовим продуктом. Там, де необхідно виготовити пробний екземпляр вироби з металу, то інженеру-конструктору замовника необхідно надати нам точний креслення, а також повноцінну розрахункову документацію.

Отримати конструкцію високої якості можна тільки за допомогою грамотно складених креслень, інноваційного обладнання та налагодженого процесу виробництва металовиробів. Цим ми маємо в своєму розпорядженні в повному обсязі і завжди готові виконати замовлення точно таким, яким його уявляє клієнт!