Завод по изготовлению металлоконструкций

Завод з виготовлення металоконструкцій

Завод по виготовленню металоконструкцій

Завод металоконструкцій – це певний тип виробництва, який спеціалізується не тільки на виготовленні конструкцій з металу . Але також і на виробництві інших елементів з металу. А також в область послуг входить і ряд робіт з різними типами металів. Це може бути і обробка, і різка, все залежить від запитів клієнта. Загалом, виконуються практично всі можливі види робіт з металами, а також те, що відноситься до підготовки до виготовлення.

Чим завод відрізняється від звичайних майстернях? Це велике виробництво, яке не тільки надає широкий спектр послуг, але також має у своїй команді кваліфікованих співробітників різної спеціалізації. Інженери, фрезерувальники, оператори верстатів, проектувальники, а також менеджери і бухгалтер. Це дозволяє виконувати комплексні роботи під чітким керівництвом. А в разі необхідності допомоги іншого фахівця, не потрібно очікування його з іншого заводу, майстерні.

Які послуги надає завод металоконструкцій?

Наш завод по виготовленню металевих конструкцій надає ряд наступних послуг :

  • Виготовлення металоконструкцій під ключ. Дана послуга може включати в себе всі етапи, починаючи від розробки креслень. Або ж виготовлення за Вашими кресленнями. Включаючи металоконструкції для ангарів і складів.
  • Створення каркасів для будівель з металу. А також для тентових покриттів, кіосків, каркасів наметів.
  • Виробництво балок, ферм, а також конструкцій арочних, зварних і навіть стійок.
  • Виготовлення модульних будівель під ключ (битовки, кіоски, туалети та інше).
  • Проектування, а також виготовлення огорож з металу, таких як паркани, балконні та інші огородження.

Будь-які типи робіт для виробництва воріт і хвірток.

Переваги заводу металоконструкцій

По-перше, абсолютно все обладнання для заводів має необхідну сертифікацію. Крім того, обов’язково проводяться планові технічні огляди, для запобігання псуванню обладнання і подальшого погіршення якості робіт. Верстати на заводах переважно сучасні і високотехнологічні, а також завдяки автоматизації виключають вплив людського фактора.
Всі роботи виконуються відповідно до норм і правил. Тому, можна не хвилюватися про безпеку виготовляються конструкцій, а також виробів. Це також впливає і на строки подальшої експлуатації, вони будуть набагато вище, ніж у конструкцій, виготовлених без урахування норм та правил. Це відноситься також і до якості матеріалів. Ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали високої якості.

Завод металоконструкцій передбачає, що в штаті є виключно висококваліфікованих співробітники, які мають відповідну освіту і спеціалізацію. Досвід, знання і комплексна робота дає колосальний результат. Більш того, це стосується не тільки якості, але і термінів здачі замовлення. Завод металоконструкцій передбачає досить багато розгалужень в роботі з металом, що дає можливість замовлення великого кількість варіантів робіт.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: