Наружные металлические лестницы

Вуличні зовнішні металеві сходи

Зовнішні металеві сходи

Зовнішні металеві сходи – одне з найбільш поширених споруд. Саме такі сходи з металу зустрічаються практично в будь-якому вигляді будівлі. Зазвичай основний поділ таких сходів складається з трьох груп: висотні, пожежні та вхідні сходи. Якщо ми говоримо про висотних зовнішніх сходах, то зазвичай вони встановлюються для:

  • Окремий вхід на мансарду.
  • Окремий вхід на другий поверх.
  • Для доступу на терасу.
  • Покрівлі.
  • Горища.
  • А також нерідко зовнішні сходи з металу використовуються для запасних виходів.

Тому, такі сходи використовуються і як для житлових будинків на кілька квартир, і для приватних будинків, і для офісів. Також часто використовують зовнішні металеві сходи в будівництві кафе, ресторанів, магазинів і інших споруд. В спектр робіт нашого заводу, також входить виготовлення зовнішніх сходів з металу. Всі роботи можливі за індивідуальним замовленням, як стандартні, так і нестандартні розміри.

Конструкція зовнішніх металевих сходів

Зазвичай такі сходи виготовляються з металоконструкцій. Важливо, що огорожі – це зазвичай обов’язкове становить конструкції зовнішніх сходів. Це пов’язано з тим, що огорожі та перила дають можливість безпечного користування таким типом сходів. При проектуванні, важливо враховувати два основних параметри для зручної та комфортної експлуатації:

  • Оптимальна висота ступенів і проміжку між ними.
  • Допустимий кут нахилу. Зайве круті сходи може бути не тільки незручною, але і досить небезпечною.

Також, велика частина зовнішніх сходів має конструкцію з фундаментом. Зазвичай фундамент для сходів заливають одночасно з фундаментом для будинку, але також є можливість повного монтажу сходів, включаючи фундамент і після будівництва будівлі. Але, якщо фундамент для зовнішньої металевих сходів буде заливатися пізніше, то важливо не прикріплювати його до фундаменту будинку, інакше можуть статися серйозні зрушення через різницю в усадки фундаменту.

Конструкція зовнішніх сходів передбачає закладання пластин з каркасом арматурного типу, який залитий досить глибоко. Що відносно зовнішньої частини – вона може бути зроблена відповідно до дизайну будівлі, біля якого буде розташовуватися.

З чого виготовляють зовнішні сходи

Зазвичай металеві зовнішні сходи виготовляють з металоконструкцій. До таких сходах є два важливі вимоги:

  • Перше – це довговічність і стійкість до природних дій.
  • Друге – зовнішні якості. Дуже важливо, щоб сходи не порушувала загальну дизайнерську концепцію будівлі. І, більш того, її завданням може бути, також прикрашати будинок.

Метал як раз відповідає вищеописаним вимогам. І, крім того, можлива обробка з поєднанням з іншими матеріалами. Так як сходи знаходиться зовні, вона постійно піддається впливам води, морозу, снігу і сонця. Саме тому, матеріали повинні бути стійкі до будь-яких погодних умов. Для цього застосовуються міцні метали з антикорозійним покриттям.

Для ступенів використовують не звичайні металеві листи, а рифлені або ж просічні, для мінімізації ковзання, особливо в зимовий період часу. Зазвичай листи для ступенів виготовлені з алюмінію, чорного металу або нержавіючої сталі. А для інших конструкцій, зазвичай використовують нержавіючу сталь. Так як антикорозійні властивості даного металу сприяють тривалої експлуатації. Зовнішні металеві сходи виконують як практичну, так і естетичну роль для будівлі.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: