Металеві конструкції, ціна

Будівельні металоконструкції – від 42 000 грн./т

Наше підприємство виготовить велику кількість різноманітних будівельних металоконструкцій:
  • будівельні металоконструкції на замовлення в будь-якому обсязі,
  • металеві ферми,
  • балки,
  • арки,
  • куполи,
  • опори,
  • стійки,
  • прогони і рами.
На замовлення можливе виготовлення будівельних металоконструкцій будь-якої складності.
При будівництві складу дуже часто виникає питання виготовлення металевих ферм. Що таке ферма – це металева несуча конструкція виконує функцію створення ухилу покрівлі та спирається, як правило, на колони. Ферма виготовляється з різного металопрокату і в проектній документації розробляються окремими конструкціями. Як правило, металеву ферму роблять з металевого рівнополичного куточка, але часто конструктори проектують ферми з труби квадратного профілю.

Різновиди металевих конструкцій

В залежності від різних ознак ферма металева може класифікуватися на кілька категорій. Якщо говорити про конструктивні особливості, то можна виділити легкі і важкі ферми металеві. Перший варіант використовується під час зведення підкроквяних і кроквяних конструкцій, а важкі конструкції – ідеально рішення для будівництва великих ангарів і мостів. Залежно від форми вироби будівельні ферми можуть мати трикутну, трапецієподібну, параболічну і сегментну форму. Кожен з цих видів має власні особливостями і переваги.

Особливості застосування металевих конструкцій

Металеві конструкції для навісу і інших конструкцій створюються для монтажу споруд з шириною прольотів понад 36 метрів, а відстань між кроквяними елементами становить від 4 до 12 метрів. Монтаж металевих ферм здійснюється з опорою на залізобетонні та сталеві колони, стіни і інші конструкції. Вартість виробу прямо залежить від того, який вид конструкції був обраний. Необхідно розуміти, що монтаж ферм повинен здійснюватися в точності з призначенням майбутньої конструкції і основними вимогами і побажаннями замовника. Наші професіонали завжди готові провести виготовлення і монтаж металевих ферм, незалежно від складності проекту.

Головна перевага ферм – міцність конструкції, в порівнянні і іншими суцільнометалевими виробами. На ферму йде невелика кількість металу, що дозволяє знизити вагу конструкції. Це в свою чергу допомагає знизити ціну доставки і монтажу.

ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» виконує замовлення на металеві ферми будь-якої складності. Вашій увазі процес виготовлення ферми. Вага виробу 850 кг. Радіус згину: малий 2800 мм, великий 3500 мм. Висота конструкції 1800 мм.

Виготовлення металевих ферми 850 кг. (замовлення в Києві)

Виготовлення металевих ферми 850 кг.

Виготовлення металевих ферми в Києві на замовлення

Виготовлення металевих ферми – початкова стадія.

Зварна металева ферма - процес зварювання.

Зварна металева ферма – процес зварювання.

Зварна металева ферма - перед фарбуванням.

Зварна металева ферма – перед фарбуванням.

Зварна ферма з металу, Київ, Україна

Зварна ферма з металу, Київ, Україна

З повагою дирекція
ТОВ “МЕТАЛ МОНТАЖ СЕРВІС” 
Консультації за телефонами:
(097) 961-97-99 (Металоконструкції і металообробка)
(097) 681-92-02 (Лазерне різання металу)