Навіси із стільникового полікарбонату в Києві

Навіси з каркасом з металу

Наша компанія професійно займається виготовленням навісів із стільникового полікарбонату. Ми виготовляємо навіси для автомобілів, басейнів, навіси над в’їздами в паркінг, навіси над вхідними групами, все конструкції навісу, як правило, виготовляються на металевому каркасі з застосуванням стільникового полікарбонату, металочерепиці або профнастилу.
Дуже часто замовляють навіси із застосуванням полікарбонату , це світлопрозорі навіси з полікарбонату < span style = “color: # 676181; font-family: Verdana;”>, красиві і надійні навіси із стільникового полікарбонату вітчизняного або зарубіжного виробництва. Буває, що прозорі навіси необхідно монтувати над дитячим майданчиком, басейном або майданчиком для відпочинку.
 Навіси з полікарбонату, виготовлення металевих конструкцій для навісів
Крім того навіси з полікарбонату встановлюють на задньому дворі будинку або над відкритою терасою. Якщо говорити про навісах з полікарбонату, то необхідність у такому навісі переважає на ринку світлопрозорих навісів. Світлопрозорим навісом можна вкрити зону відпочинку, вхідну групу, майданчик біля кафе, дитячий майданчик чи басейн. Сам полікарбонат пропускає до 80% світла і захищає від ультрафіолетового випромінювання. Полікарбонатом легко можна накрити будь-яку конструкцію навісу, він створює затишок і освітленість в будь-якій обстановці.

Конструкція навісів

Конструкцій навісу повинна відповідати всім вимогам ДБН та СНиП, при установці навісів і козирків можна керуватися тільки зовнішнім виглядом навісу. Проектування навісу або козирка повинні виконувати інженери-конструктори і проектувальники.
 Метал для навісу, виготовлення Київ
Якщо у вас є власні ідеї, ескізний проект або дизайн-проект навісу або козирка, надсилайте їх до нас на пошту. У найкоротші терміни Ви отримаєте консультацію фахівця і пропозиція по монтажу навісу або козирка із зазначенням приблизної вартості виготовлення і монтажу конструкції.
Рекомендуємо ретельно продумати і розглянути зразки і види навісів з полікарбонату і козирків, представлені на нашому сайті. Вибравши підходящі для Вас конструкції навісів, звертайтеся до нас в офіс. Вам завжди допоможуть і проконсультують по питаннях, що цікавлять.

Навіси з металу виготовлення Київ

Радимо звернути особливу увагу на сучасні і дуже популярні світлопрозорі навіси для автомобілів із застосуванням полікарбонату на металевому каркасі. Виділяючи пластичність полікарбонату, ми можемо змонтувати навіси і козирки різної складності і форми. Вартість навісу або козирка буде залежати від його габаритів, дизайну і закладених в проектній документації матеріалів.

Козирки для навісів

Козирки і навіси з полікарбонату – це справжня знахідка на вітчизняному ринку. Металеві навіси з полікарбонату будуть служити в якості ефективного і економічного рішення, щоб створити захищений ділянку для автомобіля або басейну. При цьому навіс для басейну з полікарбонату і навіси з полікарбонату для автомобілів за своєю конструкцією практично не відрізняються і виконують одну й ту ж функцію.

Замовники вибирають навіс з полікарбонату до дому з тієї причини, що саме цей матеріал відрізняється надійністю, міцністю, стійкістю до перепадів температур і зносу, при цьому будівництво навісів з полікарбонату максимально просте. Полікарбонат безпечний при падінні і плавленні, не вимагає фарбування і догляду, не горить, має високу несучу здатність.

Переваги навісів із стільникового полікарбонату

  • Економія. Навіси із стільникового полікарбонату неможливо порівняти ні з одним іншим варіантом захисту для машин, адже він забезпечує максимальну ефективність і стоїть абсолютно недорого.
  • Доступність. Масове виробництво стандартних виробів сприяє тому, що кожен власник будинку може замовити навіс з полікарбонату, при цьому навіси збірні, можуть подовжуватися до потрібного рівня.
  • Стільность і естетика. Навіс над ганком з полікарбонату або навіс для дачі з полікарбонату буде виглядати органічно в будь-якому ландшафті. Залежно від особистих переваг, ви можете підібрати для себе ідеальну забарвлення.

При цьому все, що потрібно для того щоб купити навіс для будинку з полікарбонату, просто зателефонувати нашому менеджеру або оформити заявку на сайті.