Реконструкція аттикових і мансардних поверхів

Компанія ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» проводить реконструкцію житлових і промислових споруд. Займаємося надбудовою мансардних і Аттиковий поверхів! Давайте спочатку розберемося, що це таке і навіщо це потрібно?

Що таке мансардний поверх в принципі?

Мансарда – експлуатоване горищне простір, фасад якого повністю або частково утворений поверхнею (поверхнями) похилого, ламаної або криволінійної даху ». Велика розмаїтість конструктивних рішень мансард дозволило пожвавити вигляд будинків і запропонувати найрізноманітніший функціональний набір житлових і господарських приміщень.

Реконструкція атіковий і мансардних поверхів на замовлення!

Реконструкція атіковий і мансардних поверхів на замовлення!

Що таке аттиковий поверх?

Аттиковий поверх – це поверх розташований вище вінчає карниза таким чином, що його стіна і стіна будівлі розташовані в одній площині; горище житлового будинку в Європі і США.

До пристрою Аттиковий поверхів вдаюся при будівництві палацових і замкових комплексів, а також в новобудовах, зараз це дуже популярно.

Чому вам вигідно замовити реконструкцію поверху у нас?

Більшість наших клієнтів звертається до нас з проханням надбудови поверху (поверхів) вже готового будинку. Це дуже зручно і вигідно не потрібно шукати купувати нову ділянку під забудову. Мансардний поверх надає будівлі багатства, величі дуже красиво виглядає з боку. Та й всередині відчуваєш себе затишно і захищено. У нежитлових будівлях це перш за все економія. Головне що ми повинні пам’ятати, що навантаження від нових споруди витримав фундамент, який був залитий. Ну і це не проблема, можна знайти професіоналів, які зміцнять фундамент.

Фахівці нашої компанії зроблять реконструкцію якісно, ​​за помірну ціну. Ми професіонали своєї справи, маємо багаторічний досвід виготовлення та збирання металоконструкцій для реконструкції різних приміщень.

Надбудова мансардних поверхів з металу, Київ!

Надбудова мансардних поверхів з металу, Київ!

Реконструкція Аттиковий і мансардних поверхів в Києві!

Реконструкція Аттиковий і мансардних поверхів в Києві!