Балки металеві, ціна

Балки металеві

Балки металеві – вартість виготовлення балок з металу – 42 000 грн./т.

Серед численних видів перекриттів, які виготовляються з різних матеріалів, металева балка перекриття не втрачає своєї популярності протягом десятків років. Це пояснюється її надійністю, адже на відміну від дерев’яних зразків, металеві набагато міцніше.

При будівництві багатоповерхових будівель, перекриття металевих конструкцій дають необхідний рівень надійності. Вони підходять для укладання навіть на 24 метрові прольоти. На відміну від інших матеріалів, метал не прогнеться, захищаючи конструкцію від подальшого руйнування. Враховуйте, що, незважаючи на міцність, металеві балки перекриття необхідно встановлювати на відстані, яка не перевищує 1 метра.

Металеві балки перекриття в Києві

Металеві балки в Києві за хорошою ціною Незважаючи на те, що Київ є місцезнаходженням нашої компанії, ми виготовляємо і монтуємо різні металоконструкції по всій території України. Для нас немає перешкод. Будь-який, навіть самий екзотичний проект, ми виконаємо на найвищому рівні.

До ваших послуг балка сталева двотаврова. Це дуже затребуваний в будівництві продукт. Головне її призначення – зведення металокаркаса різних конструкцій. Саме вона послужить запорукою міцності всієї споруди. Вона має Н-подібну форму, а її виготовлення здійснюється за технологією, аналогічною іншим видам.

[Su_custom_gallery source = “media: 645,642,643,644” width = “135” height = “240”]

Ви можете отримати необхідну консультацію у наших менеджерів. Кваліфікований персонал відповість на всі запитання й допоможе визначитися з типом матеріалу, необхідним для монтажу вашого проекту.